Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nekem kellene kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a gimiben aki tetszik.. Reggelente majdnem mindig egymás mellett ülünk az aulában..csak folyton a haverjaival van..de szinte mindig bámul.. Meg ha folyóson is találkozunk akkor is néz..lehet hogy csak én 'képzelem túl' ezt az egészet.. De fogalmam sincs hogy mit kéne tennem.. Leszólítsam,vagy ráírjak fb-n?!.. Valaki adjon valami tanácsot légyszi! :/

2015. nov. 25. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rá, mert az nagyon ciki ha te kezdeményezel lány létedre. Ha akar esetleg valamit akkor majd ő kezdeményezni fog :) 18F
2015. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne neten kezdj el vele ismerkedni az olyan gaz szentem. Menj oda hozza dumalni, bar eleg fura ha a lany kezdemenyez. Inkabb jelezd neki h bejon, es akkor megbatorodik es majd odajon hozzad magatol.
2015. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A mai világban már egyáltalán nem okoz gondot, hogy a lány kezdeményez, sőt.

18/F

2015. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. de valami tipp hogy hogyan adjam tudtára hogy bejön?
2015. nov. 25. 23:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézd őt, mosolyogj rá, integess neki mikor találkoztak. Ezek kezdésnek megteszik.


Például én a barátnőmbe úgy szerettem bele igazán, hogy egyik szünetben mentem el az osztályuk mellett a folyosón és Ő egész végig követett a szemével, mosolygott majd mielőtt én elvettem volna a tekintetem ő lesütötte a szemét majd beleharapott az ajkába, tudod... Nekem ez egy kegyelemdöfés volt akkor! :) (Jó, persze nem csak ezért. )


Utolsó voltam.(18/F)

2015. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kicsit ellene vagyok a fészbúkos ismerkedésnek, de, ha megkérdezed ott, hogy milyen napja volt, érdeklődsz iránta stb., az is egy jel. Legalábbis jó pont :) Szintén utolsó voltam :D
2015. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez tök aranyos :)

Köszönöm szépen. :)

2015. nov. 26. 16:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Elvileg más tetszik neki de folyamatos néz mikor a közelében vagyok..O.o
2015. dec. 1. 17:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert tudja, hogy tetszel neki.

Van egy lány, akivel együtt voltam kb. 2 hétig. Na ő sem tetszik már úgy mint akkor, de nem tudom megállni, hogy ne nézzek rá, pedig nem is érzek iránta semmit :)

2015. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet azóta is? :)
2015. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!