Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki a hibás? Kezdeményeznem...

Ki a hibás? Kezdeményeznem kellene? Tesóm és én.

Figyelt kérdés

Anno,tesom nem jött haza majdnem 10 évig.( állítolag a szűleim miatt)pedig anyum sok mindent megtett érte!Majd beteg lett,de ő elment,pedig akkor szükség lett volna rá( egyébként 18 éves volt és gyereke szűletett,egy olyan nőtől aki lopkodott,tőlünk.Saját részt is kaptak,hogy segitsenek anyáék) majd elköltöztek.Soha nem jött hozzánk( apa ivott és ezzel volt a baja)Majd amikor felnőttem,megjelent csak úgy,hogy pár hónapja,kűlföldön melozik,meg mesélt,hogy mik történtek vele( ilyenkor még annyira jó volt,sokat beszélgetünk,nevetünk jó volt,hogy végre van egy báttyám :) nagyon örültem! Sokszor mondta,hogy menjek oda dolgozni ahol ő van,de még 19 évesen nem ez volt a tervem...majd össze jött egy lányal( az előzővel szakitottak) eleinte ne, volt semmi csak ritkábban jött( de ezt megértem)majd egyszer felhivott,hogy lenne egy munka kimennék-e?( olyan amihez nem értettem és a nyelvet is 1 hónapom volt megtanulni) de most igent mondtam,mert rájöttem,hogy jobb lesz így! Szóval kimentem,de az első munkanapomon elcsesztem egy kicsike dolgott és erre mindenki előtt úgy lecseszett,hogy csak nézztem.velem csináltata meg a gánny munkát.a bnőjével általában csesztettek..de mindenki előtt.mindig hangoztaták,hogy én örűljek,hogy itt vagyok:) meg a bnője az öltözöbe olyan dolgokról beszélt mások előtt,ami senkire nem tartozik!és még volt sok ilyen sértő dolog..úgy döntöttem,hogy egy szezont kihuzok,de nem jövök vissza..haza jöttem már 2 éve,de azóta nem beszélek vele..néha rám írt vissza írtam,de általában arról beszél,hogy milyen jó neki..szokott hiányozni,de még a mai napig haragszom,rá legbelűl) múltkor gondoltam ,megprobálok vele beszélni,így kűldtem neki gyerekképeket magáról amiket rég láttot! De erre még azt sem írta hogy kösz..csak ugy mondd elmondta,hogy ő most melyik országban van..Sajnálom,hogy hosszú lett,de még így sem írtam le mindent:)

Ti ezt hogy látjátok? Mit lehet tenni ??


2015. szept. 28. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
hanyagolni és soha nem írni neki. Ne haragudj,de te csak a piszkos melóra kellettél :S nem volt itt soha testvéri szeretet, az is a betetetés része volt(már amikor visszajött).
2015. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen,az fura a mai napi,hogy 10 év utánn miért pont akkor jött haza,amikor kiment,dolgozni.Előtte meg soha nem jött..
2015. szept. 28. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
mert kellett egy olcsó munkaerő és te épp jól jöttél, meg te voltál az uccsó családtag akit még talán át lehet verni. Helyedben többé nem törném magam tesóért ,sőt ki is fejteném neki hogy miért és közölném vele,hogy felejtsen el.Nagyon tud fájni egy családtag hiánya(nálam unokatesóval kellett megszakítani a kapcsolatot),de van amikor jobb valamit hanyagolni, mert még ez is kevesebb fájdalommal jár.
2015. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy veled és az unokatesodal is ez van.!

Megmondani,sosem mertem neki,hogy mi bajom van.Talán annyira elhitteték,hogy hálás lehetek,hogy megszoktam,hogy hallgatok.:/ vagy csak nyúl vagyok..

2015. szept. 28. 10:50
 5/10 A kérdező kommentje:
2 év utánn nem lenne,ciki ha elmondanám,hogy miért nem akarok vele beszélni?
2015. szept. 28. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor ne mondd meg csak nyomd ki ha hív és ne te írj neki(miközben ő nem is reagál) fogadd el hogy csak a te részedről volt testvéri szeretet.Idővel csak néha jön elő ez a fájdalom és már nem lesz olyan erős, főleg ha lesz párod és saját családod:)
2015. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem cinkesebb az amit ő tett veled...
2015. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van párom! :) igen néha fáj ,olyankor gondolkodom,hogy kezdeményezem,de multkor is megtettem és meg is bántam.
2015. szept. 28. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:
De miért nem mondod el? Jobb lenne tőle. Nem feltétlenül a kapcsolatotok, de nem emésztenéd magad éveken keresztül.
2015. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert màr eltelt majdnem 2 év és hogy nézne ki ha hirtelen rá írnék és elmondanám,hogy milyen sok dologal megbántott..ami a mai napig fáj.:/ ?

Valamiért félek,elmondani az igazat neki,talán akkor kellett volna még de nem tettem,mert nyúl voltam..meg az igazat megmondva,úgy voltam vele,hogy ő segített,mert szólt és így én nem szolhatok semmit,meg neki sosem tűnt fel,hogy megbántott így én is lepleztem,hogy nincs semmi baj.Arra is valamit kitaláltam,hogy miért nem megyek vissza és nem mondtam meg,hogy miattuk.Majd amikor jöttek,én nem voltam itthon..azóta nem is jöttek.Egyszerűen félek elmondani.

2015. szept. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!