Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már pettingnél elvesztetten a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már pettingnél elvesztetten a szűzhártyámat, de 2 hete rendesen le is feküdtünk. Nekem az volt az első. És azóta nem jott meg, pedig lassan egy hete már kéne Ez ilyenkor normális, mert amikor lefeküdtünk már nem volt meg a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Két hete lefeküdtem a barátommal először, de előtte már kb 1 hónapja pettingtől valószínűleg elvesztettem a szüzességemet, mert vérzett utána. Mielőtt lefeküdtünk azelőtt két héttel volt meg, és minden rendben volt. Nem késett, nem fájt semmim stb... Viszont azóta amióta lefeküdtünk még nem jött meg, pedig már lassan egy hete kelett volna. Ez ilyenkor normális, mert akkor már elvesztettem a szűzhártyámat amikor lefeküdtünk és egy kicsit aggódok.

2015. nov. 25. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mitől aggódsz?

Védekeztetek.

Nem?

Ha igen, akkor mitől félsz?

Ha meg nem, akkor meg mi a faxért nem volt eszed előtte?

Ostoba vagy, vagy nem tudatták veled időben a következményeket?

2015. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Vegyél terhességi tesztet aztán minden kiderül.
2015. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze védekeztünk, és nem lyukadt elvileg ki a gumi, mert barátom megnézte.!! Csak nektek is volt ilyen az első alkalom után? Inkább tapasztalatokat szeretnék kérni mint kioktatást:)
2015. nov. 25. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

"de előtte már kb 1 hónapja pettingtől valószínűleg elvesztettem a szüzességemet, "

Jó ég, a pettingtől hogy a fa.szba veszítenéd el ????

Még ennyit se tudsz, de a kúrásra van eszed..a kulcsszavad alapján 15 éves kis pitsa lehetsz...büszke lehetsz magadra. (Y)

2015. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

"Jó ég, a pettingtől hogy a fa.szba veszítenéd el ????

Még ennyit se tudsz, de a kúrásra van eszed..a kulcsszavad alapján 15 éves kis pitsa lehetsz...büszke lehetsz magadra. (Y)"


Egy szűz, gyakoris, pattanásosarcú, irigykedő 20 év feletti kisfiú írását olvashattuk :)

2015. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

#5:

1. Téged ki kérdezett?

2. Egyik állításod sem igaz rólam.

3. Melyik állításommal nem értesz egyet? Azzal, hogy valaki nem veszti el a szüzességét petinggel vagy azzal, hogy 15 éves kislánynak nem való még a szex?


(Mert egyébként aki 20 évesen szűz, az csak egy béna lúzer lehet, hasonlóképpen egy pattanásos emberhez...ugye? Te nyomorék.)

2015. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia! Velem is hasonló volt a helyzet, több mint két hetet késett miután lefeküdtünk a barátommal először. Szerintem ha védekeztetek, akkor nincs semmi gond, legyél türelmes! Tudom, hogy ilyenkor ez nehezen megy, de ha megnyugtatna, akkor végezz el egy tesztet. Kitartást!
2015. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

#6-os elkövetsz 2 nagy ostobaságot: 1.kor alapján ítélsz

2.nem gondolkodsz

Tudod,előfordulhat,hogy ujjazás közben hatolsz be úgy,hogy a szűzhártyát is érinted. Nem elvesztette a szűzességét,hanem a srác ujjai miatt vérzett a szűzhártya. A kérdező nem tudta,hogy van ez,te meg gondolkodás nélkűl leállsz aggresszívan osztani,ami nincs.

Peace

15/F

2015. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

#8:

1. Nem ítélek kor alapján, de ha átsiklunk ezen a 15 éven, akkor is a lány láthatóan sík a szexhez.

2. De, bizony ám képben vagyok.


Olvasd már el professzor úr, hogy a lány mit írt...azt hiszi, hogy a srác ujjaitól elvesztette a szüzességét csak azért, mert vérzett...Igen, a kérdező nem tudta ezt..a legalapvetőbb dolgot, hogy a szüzességet a lányok egy fas.ztól veszítik el. Ez eléggé elszomorító dolog. De dugni már van esze.

A mai világban az is csoda, hogy 15 évig kibírta szex nélkül..

2015. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

A problémám azzal van,hogy leálltál retkelődni,ahelyett,hogy elmagyaráztad volna a helyzetet.

15/F

2015. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!