Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm összejött egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm összejött egy sráccal aki igazán rossz hatással van rá. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval mind a ketten 18 évesek. Még viszonylag friss a kapcsolat. A barátnőm nagyon szerelmes ami nem baj.. Csak kiderült,h a srác nagy drogos és ezt nem úgy értem,h füvezik. Hanem minden féle szintetikus anyagot használ kb minden nap. A lány azt hiszi megváltoztatthatja a srácot.. Szerintem meg az nem úgy megy.. Tanácsokat kérnek

2015. nov. 26. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Megváltoztatni nem fogja, max csak ő is drogos lesz. Szerintem semmit ne csinálj, az ő dolguk.
2015. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik nyilván az egész, hogy elvakítja a szerelem, illetve valószínűleg éretlen is...

Nyilván ha te ellene mész nem fog rájönni. Tudod valaki gondolkozik valaki tapasztal, ő az utóbbi kategória lesz, kérdés, hogy ennek mi a lefolyása, ő is drogossá válik vagy megússza.

Mivel ha drogos lesz akkor neked mint barátnő nyilván nem fog úgy működni, így a helyedben vagy már most eltávolodnék vagy határozottan elmondanám neki, hogy nem lesz ez így jó, esetleg szülők bevonása.

2015. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálod lebeszélni, azzal csak magad ellen hergeled és annál inkább a srác felé lököd. Ez esetben sajnos nem tudsz tenni semmit. Vagy rájön magától, hogy ez így nem lesz jó, vagy a srác szintjére süllyed.
2015. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!