Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A két legjobb barátom összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két legjobb barátom összejött, és egy világ omlott össze bennem, mit tegyek? Olyan rossz nekem, de nem akarom őket megbántani. Ötlet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem örülsz neki,hogy mind ketten boldogok? Nem ez az élet értelme? Komolyan nem értelek
2012. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek.Magyarázd már el kérlek, mi ezzel a problémád?!
2012. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Persze, h nem, mert hulyek vagytok, mint a segg.

Most mar nem lesznek majd 3-mas bohockodasok, mert ok ketten is el fognk majd jarogatni, igy kevesebb idot fog tudni veluk tolteni.

2012. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is csodálkoznék ha ez történne velem. de bele kell törödnöd mert amig világ a világ mindig is lesznek homoszexuálisok.
2012. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak elfogadni tudod, és ha igazán jó barátnőid, akkor reméled, hogy boldogok lesznek együtt. Nincs más ötletem
2012. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb bizonyitsd be, hogy te is melto vagy az ö baratsagukra es örülj velük együtt!
2012. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek, hogy homoszexuálisok? Nem mondta azt se, hogy lányok, se azt, hogy fiúk. Egyébként nem értem mit problémázol. Örülj inkább a boldogságuknak. Nem fognak elhanyagolni.
2012. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!