Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy akibe elsőnek voltál nagyon szerelmes, ahhoz nagyon fogsz kötődni?

Figyelt kérdés
Most 16 éves vagyok, és 2 és fél évvel ezelőtt volt egy 9 hónapos kapcsolatom. Aztán problémák miatt ketté váltak útjaink. Most van egy 1 éves kapcsolatom, de a régi barátomról láttam egy képet, és olyan érzésem van, hogy hiányzik, és olyan furcsa. Szerintetek miért?

2015. nov. 27. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint igaz. Ha tiszta szívedből szeretted, valamilyen szinten mindig hiányozni fog.
2015. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2015. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nagyon rossz, úgy hogy még barátom is van. Sokáig fogom így érezni?
2015. nov. 27. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem így lesz..első (és eddig egyetlen) kapcsolatom is egy hónapig tartott, sokáig hiányzott is..mostanában valamiért eszembe szokott jutni ő, de nem, nem hiányzik..legyen boldog azzal a valakivel aki miatt elhagyott..
2015. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Léttezik olyan, hogy még mindig érzek iránta valamit? És hogy ő is engem? Én úgy tudom utánam nem volt neki senkije.
2015. nov. 27. 19:23
 6/10 anonim válasza:
Szia! Én 14 leszek holnap de kapcsolatom még nem volt. Szerintem simán megeshet, hogy érzel a srác iránt még valamit, és ha neki utánad nem volt barátnője akkor az jelentheti azt hogy hiányzol neki, vagy csak még nem találta meg az igazit. Szerintem kérdezz rá.😉
2015. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha fel keresném, nem lenne túl tolakodó? És ha megint összejövünk?
2015. nov. 27. 21:05
 8/10 anonim válasza:
Előző vagyok. Hát attól függ...ha úgy látod, hogy ő is érdeklődik irántad, akkor egyáltalán nem tolakodó, de akkor se a lényegre menj, hanem utalgass rá. Ha azt mondja hogy ő is érez irántad valamit, akkor nyert ügyed van, ha pedig nem akkor sajnálom de keress egy jobb pasit és próbáld elfelejteni. Mást nem tudok, remélem hasznos voltam;)
2015. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nevem Panni válasza:
Szerintem is így van. Valamilyen szinten nekem is hiányzik az első szerelmem
2015. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz mindig is fog valami kötelék fűzni, de valószínűleg a többihez is, ha volt. Ettől nem kell félni, szerintem tökre természetes, ha tudod "kezelni".
2015. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!