Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem nagyon ír vissza csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nagyon ír vissza csak elolvassa facebookon akkor nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos jah
2015. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 redghost ***** válasza:

Sajnos nem,én is így voltam kb 1 hete egy lánnyal,először nagyon jokat beszélgettünk chaten de most mintha félvállról venne engem :/

De talán még az is lehet hogy csak rossz napja volt,persze csak akkor ha ritkán fordul elő hogy nem ír vissza.

2015. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet valaki szeret élőben beszélni, nem egy monitor mögött ami kisüti a szemét

2. Lehet nem csak veled foglalkozik, ami teljesen normális.

3. Lehet nem érdekled egyáltalán

4. Lehet idegesíted

5. Lehet nem üzened felé azt hogy érdekel téged.

6. Hülye vagy, mert nem vagy elég tökös ahhoz hogy elhívd randizni, jöhetsz azzal hogy nincs ideje, de az tipikus lepattintó szöveg


A 6. lehetőség a legreálisabb. Húzd ki a farkad a seggedből és ne fb-n beszélgess vele.

2015. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
játsza az elérhetetlent. gondolkozz helyette is.
2015. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ EGÉSZ FACEBOOK ÚGY BAROMSÁG, AHOGY VAN!
2015. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne reménykedj! ha érdekelted volna, màr rég visszaìrt volna.
2015. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!