Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Titeket zavar, ha egy fiúnak nincs éretségije? Mennyire számít a végzettség?

Figyelt kérdés
Összejönnétek ilyennel?A mai világban miért elvárás,hogy legyen diplomája mindenkinek?Jobb lenne egy bölcsészdiploma,amivel kitörölheti?

2015. nov. 28. 23:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok,hogy milyen tanulók vagytok\voltstok.
2015. nov. 28. 23:08
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

igen jobb lenne egy bölcsészdiploma amivel kitörölheti, mint egy érettségi ami nincs, ezért még azzal ki se törölheti...

számomra nagyon fontos a végzettség, mert ez megmutatja azt is hogy a srác mennyire intelligens, mihez ért, és mennyire okos.

hosszútávon nem hiszem hogy összejönnék ilyennel, csakis olyannal akinek van végzettsége.

én mindig is 4-es 5-ös tanuló voltam. minden tantárgyból megvan és megvolt a 4-es vagy 5-ös. kivéve matekból, mert diszkalkuliás vagyok.

2015. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem a végzettsége számít, hanem hogy mit ér el az életben... Diplomával és anélkül is sokat el lehet érni. Viszont, ha valaki tényleg sokat akar, akkor oda már felesleges a diploma, mert saját vállalkozás nélkül nem fogja elérni.
2015. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a minimális elvárás, hogy egy szakmája legyen valakinek. Érettségi jó ha van(neked is jobb lenne előbb-utóbb, sok munkához kérik). Nem muszáj egyetemet végezni, de ne is csak nyóc' általános legyen. :D Egyébként minél több "papír", annál nagyobb esély van az elhelyezkedésre, általában. Persze azon is rengeteg múlik, hogy milyen szakma. Vannak, amikből hiány van. Nem mondanám, hogy mindenkinek az az elvárása manapság, hogy csak főiskolai végzettségűvel jön össze... Sok minden számít ebben. A saját végzettsége, milyen családban nőtt fel, mire nevelték, anyagi háttér, stb...

Én alsóban az ének, testnevelés kivételével mindenből 5-ös voltam(nem mintha ez számítana... :D ) Felső óta össze-vissza. xD Jelenleg szakmára és egyben érettségire hajtok.


Ui.: Hatalmas tévedés azt hinni, hogy aki magas végzettségű, biztos intelligens. Az intelligencia egy összetett dolog. Ha jók a jegyei valakinek, legfeljebb az állítható róla, hogy okos és szorgalmas. Azért, mert valaki bemagolta az egyetemi tanagyagot, más dolgokban még lehetnek olyan óriási hiányosságai, hogy egy szakmunkás is kiröhögi. Az IQ-ja is lehet valakinek akármilyen magas, ha nulla az érzelmi intelligenciája. Előbb jöttem volna össze egy intelligens szakmunkással, aki mondjuk lustaságból nem teljesített jól az iskolában, mint egy főiskolát végzettel, aki egy sötét bunkó, csak anyuci-apuci fizette a taníttatását.

17/L

2015. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az olyan lányoknak nem számít. Az olyanoknak meg fontos, hogy van e érettségid.
2015. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De miért nem szerzed meg az érettségit? Én vagyok az élő példa hogy ha van egy alap intelligenciád és figyelsz az órákon 4-5-ös vagy év közben nem olyan nehéz az érettségi mint azt sokan hiszik mára már eléggé le lett butítva

4.12 az átlagom úgy hogy itthon Szeptember óta jó ha egy órát töltöttem ténylegesen tanulással A matek az ami sokaknak döcögni szokott és vannak osztálytársaim akik szín karóra állnak belőle :D De nekem pl eddig 3 ötösöm 1 négyesem és 1 hármasom van belőle úgy hogy nem is tanultam csak doga előtt átfutottam a feladatokat. Jó azt tegyük hozzá hogy nekem azért megy a matek mert én imádom és matek tanár akarok lenni :D Szerintem meg lehet szerezni különösebben energiabefektetés nélkül :)

És vannak 2 éves érettségik is én is azon vagyok elég gyorsan vesszük a tananyagot de el lehet viselni :)

19/F

2015. nov. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát érettségije mindenképpen legyen az illetőnek. És azért diploma sem ártana. Tudom, nem feltétlenül az a "papír" az elhelyezkedés záloga, de megmutatja, hogy az illető mennyit akar az élettől, hogy képes küzdeni érte. Plusz ha nem lenne se érettségije, se diplomája, akkor valószínűleg okosabb lennék nála, az pedig nem tetszene, mert én szeretném hogy a fiú, akivel összejövök olyan legyen, akit tisztelhetek is és aki tud irányítani (ésszel).

És igen, mindig kitűnő tanuló voltam/vagyok, azért beszélek ilyen "hülyeségeket" :D

2015. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A diploma csak egy papir, nem csak azzal lehetsz ertelmes, intellingens, tajekozott, okos ember.
2015. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanuló voltam, kitűnő érettségivel, a diploma felé még csak tartok. Az érettségi számomra alap. Nem ez alapján válogatok, meg se fordul a fejemben, hogy valakinek ne lenne (pedig van olyan ismerősöm, aki pár évvel később rakta le, mint szokott). A diploma kevésbé érdekel, felőlem tanulhat valami szakmát is, ami után nem osztanak.
2015. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%

Azért érettségije legalább legyen...bár a fősikola nem csak az intelligenciáról árulkodik, hanem arról, hogy vannak ambíciói, céltudatos. És nekem ez kimondottan tetszik.

Jó tanuló vagyok.

2015. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!