Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok. Titeket zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. Titeket zavar (na ez) a végzettség különbség?

Figyelt kérdés

A lány érettségis, nyelvvizsgás, jogsis, és lassan diplomás.

A fiú 8 általános + szakács OKJ, jogsis.


Szerintetek ez a különbség oka lehet, ha a fiú nem kezdeményez a lánynál? Titeket zavarna? 20-as éveikben mindkettő, komolyabb gondolkodással.


2013. szept. 5. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem biztos nem segítene az önbizalmamon, ha ilyen lányt akarnék felszedni ilyen végzettséggel. De azért megpróbálnám, bátor ember vagyok.
2013. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem.
2013. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én idén kezdtem az egyetemet, a barátom pedig villanyszerelő. Egyikünket se zavarja, már együtt lakunk. :)
2013. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azokat akiknek a végzettség ennyire fontos...Én lassan diplomázom és másod diplomát is tervbe vettem. A páromnak viszont szakmunkás végzettsége van, de még egyikünkben sem merült fel, hogy ez gáz lenne...Sőt, Ő is biztat a másod diplomával...:)
2013. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ: ha szakácsként egy büfében lángost süt, és nem is akar soha mást csinálni, akkor zavar.


Ha szakács egy jó étteremben, és tehetséges meg ambiciózus, épp előre fog lépni és egy még jobb étteremben lesz sous-chef, egyre több mindent bíznak rá, meg külföldre akar menni, hogy tökéletesítse magát, akkor nem zavarna.


Itt nem a végzettség számít szerintem, hanem az értékrend, életfelfogás, kilátások.

2013. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
szakmunkás nővel nem valószínű hogy járnék
2013. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van :)


Egyébként egy 4*-os szállodában szakács és tényleg tudja, érti, vágja.


És hogy miért fontos a végzettség különbség? Első gondolatban szerintem azért lehet, mert ugye a lánynak (ez lennék én) is vannak szülei, akit ő nem ismer, és lehet attól fél, hogy nem tartanák elég jónak hozzám..vagy mert lehet tényleg az önbizalmának nem tesz jót, hogy ha esetleg lenne valami, akkor én keresnék többet..hiúsági kérdés. Szóval én is csak találgatok, hogy ez ok lehet-e egy randira nem meghívásra..


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. szept. 5. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Bonyolult. A szakács jó esetben egy roppant kreatív munkát végez, amire nagyon nagy igény van minden korba! A diplomás is -jó esetben kreatív és szükséges munkát végez. De nagyon sok esetben pedig valami nem igazán fontos és kreatív dolog mellett szenved. Persze, akinek a papír fontosabb, mint a fent vázolt dolgok, az megvető lesz. Ez a megvetés azonban a megvetőről szól. Tehát az is fontos mennyire viselik el, mennyire zavaró ez.
2013. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*korban
2013. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!