Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek meg? Minden tolem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek meg? Minden tolem telhetot megtettem, megis haragszik a semmi miatt.

Figyelt kérdés

Van egy fiu (X) akivel nyaron megismertuk egymast, multhet penteken egyutt voltam vele es a haverjaival a varosban. Nagyon kozel kerultunk egymashoz, olelgettuk egymast. Este amikor hazaertem irt, es mondta, hogy tobbet szeretne tolem. Az egyik haverja ram irt szombaton, hogy miujsag, hogy haladnak kettonkkel a dolgok stb, en nyilvan valaszoltam mert orultem, hogy vegre alakul minden. X ezt megtudta, hogy beszeltunk es olyat irt, hogy szalljak le rola, hagyjam beken, talalkozgassak es beszeljek massal, az instagramra feltoltott kozos kepet is letorolte.

Rosszul esett, napokig nem beszeltunk, rairtam szerdan, hogy miujsag, nem valaszolt.

Pentek este irtam neki, amire egy szoval valaszolt, amit ezutan irtam megint elolvasta es semmit nem irt.


Mit tegyek meg? Mar most feltekeny es ki akar sajatitani pedig egyutt sem vagyunk, szerintem gyerekes viselkedes, viszont hianyzik. En 17l, o 18f.


2015. nov. 29. 15:20
 1/3 anonim válasza:
Ha tényleg fontos neked és akarsz tőle valamit,akkor hívd ki és beszéld meg vele,mondd el neki,hogy neked ő nagyon fontos de még nem vagytok együtt és amúgy sem sajátíthat ki.Ha megérti akkor jó,de ha nem akkor tényleg gyerekes és majd rájön kit veszített el.
2015. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kihivnam, csak utoljara azt irtam neki, hogy meg sem akarja beszelni ezt az egeszet, erre pedig nem valaszolt, csak elolvasta.. Varnom kene par napot, hatha?
2015. nov. 29. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Semmit, hagyd.

Ez egy gyerekes pö.cs.

2015. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!