Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek igaza van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a barátomnak hogy haragszik rám?

Figyelt kérdés

Egy éve diákmelózok egy gyárba és beajánlottam a barátomat is, mert nyári munkát keresett. Azt hittem tök jó lesz együtt dolgozni, de nem igazán. A gyárba ugyanis nincs megszabva hogy melyik helyre vagyunk beosztva csak annyira hogy a diákok melyik részen dolgoznak éppen abban a műszakban de az hogy ki melyik gépen van, ki mit csinál azért nagy harcok szoktak folyni. Én ott már VIP vagyok, amiért keményen megdolgoztam, általában a legjobb helyeket kapom. A barátom meg ki van rám akadva hogy át kéne neki adnom a jó melót mert ő itt most új és szoknia kell, napok óta veszekszik velem ez miatt. Pedig szerintem én épp eleget dolgoztam már, ezerszer volt olyan hogy éjszakáztam, 8 órát rohangáltam fel alá, másnap meg egyből a suliba mentem. Kiérdemeltem hogy a klímás irodába legyek amíg ő 40 fokba dolgozik a szalag mellett. De most komolyan tényleg rossz barátnő vagyok?

19/L


2015. jún. 25. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz helyzet de ezt megkell értenie... de ha már vip vagy akkor valakinek szolhatnál hogy legalább egy fokkal jobbhelyre tegyék :D ha teheted persze...
2015. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak a barátod egy seggarc.
2015. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülhetne, hogy egyáltalán odaszervezted.. Meg komolyan inkább leküldené a barátnőjét a melegbe a szar melóra, mint hogy ő csinálja? Elég önzőnek hangzik.. Szerintem ne foglalkozz vele, majd megunja, kiérdemelted a jó helyet, ne dolgozz helyette.
2015. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Munkát keresett. Te szereztél neki munkát, mégis te vagy a szar mert dolgoznia kell? Fura srác lehet, inkább hálásnak kellene lennie neked.
2015. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!