Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a lánynak?

Figyelt kérdés

Van 1 lány,akivel nagyon-nagyon sokszor egymásra nézünk,(Igazából 2 hónapig beszélgettünk is) főleg közös órákon,mivel egy évfolyamon vagyunk.Általába ha ránézek ő már néz,de elkapja a tekintetét,néha én nézek rá és amikor idenéz énis elkapom a fejem.Tetszik nekem,ezt ő is tudja,viszont azt mondta hogy én nem tetszek neki,rá 2 hétre meg aztmondta hogy csókoljam meg,megis tettem,hagyta meg minden. Amikor meg megöleltem uncsitesómat mondta hogy gáz hogy így akarom féltékennyé tenni,hát akkor kiröhögtem nagyon,és mondtam hogy unokatesóm és nem akarlak féltékennyé tenni,úgyse lennél az.Aztmondja: Ez igaz,na hagyjál békén többet ne beszéljünk.Ezután nem is keresett és ez 1,5 hete volt.Viszont tesiórán amikor röplabdáztam bejött a terembe valami kis 9.-es gyerek. Leült a szivacsra,a csaj nézett engem,majd odament leült mellé és elkezdte ölelgetni,meg a fiú is őt,akinek úgye van barátnője. Viszont előtte soha nem láttam őket,mert eléggé sokszor voltam előtte a csajjal,hiába mondta hogy nem tetszek neki úgyanúgy úgy csinált mintha együtt lett volna velem,néha még este ki is hivott a buszpályaudvarra amikor már nem volt kint senki és akkoris az ölembe ült meg a szám mellé adott puszikat.

Viszont már nem beszélünk de mai napig minden nap folyamatosan néz,meg kelti a feltünést.


2015. dec. 1. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, hisz a leírtak alapján már puszilgatott, meg azzal a fiúval féltékennyé akart téged tenni. Az, meg hogy azt mondta, hogy nem tetszesz neki, nem jelent semmit, csak ilyenek vagyunk mi, lányok. :)
2015. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!