Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány miért gondolja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért gondolja az udvariasságot, kedvességet egyből flörtölésnek?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek.


Velem is, meg még sok ismerősömmel és haverommal is

előfordult már ilyen.

Megyek előre, be akarok menni a terembe, de látom, jön utánam egy lány. Megfogtam neki az ajtót, gondoltam udvariasságból előre engedem. Erre mogorván benyögi, hogy "bocs van barátom". Oké, én meg bementem és becsuktam az ajtót előtte. Ha ő így áll hozzá...


Vagy amikor vonatra vártam, és mellém állt egy kb 17-18 éves lány hatalmas nagy cuccokkal. Megkérdeztem, hogy segítsek-e felcipelni, erre közölte, hogy nem szokása így ismerkedni, flörtölni másokkal.

Felszálltam, leültem, és 10 percbe tellett mire felcipekedte magát, kétszer el is esett. Ha nem kell a segítség, akkor nem kell.


Sok ilyen történetet is ismerek. Miért van az, hogy ha valaki kedves akar lenni, vagy udvarias, sok lány (tiszt.kiv) már úgy viszonyul az illetőhöz, mintha azt mondta volna, hogy "feleségül akarlak venni", vagy "térdelj le" ??

Bocsánat, de ez eléggé bosszant, hogy itt is folyamatosan olvasom, hogy a lányok mennyit panaszkodnak, hogy a fiúkból kiveszik az udvariasság, közben meg pont ők tehetnek róla.


Ti tapasztaltatok már ilyet?

Átéltetek hasonlót? ha igen, hogy reagáltatok rá? Vagy hogy reagálnátok erre?


22/F



2015. dec. 2. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De hülyék, istenem... Nem hogy megköszönné és örülne hogy vannak még kedves emberek. Szerintem ne is törődj velük, ezek totál hülyék, legalább lehet rajtuk jókat röhögni :D
2015. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Maradj is udvarias, ezekkel meg ne foglalkozz. Az értelmes lányok értékelni fogják. Egyébként meg annyi a bunkó manapság, hogy egyre szokatlanabb ha valaki normális ebben a korosztályban. :D

Próbáltam gondolkodni, hogy mit lehetne reagálni egy ilyen helyzetre, de arra jutottam, hogy ezek az emberek annyira sötétek, hogy kár rájuk időt/energiát pazarolni. Anyuci-apuci annyi Ájfónt vett nekik, hogy megnevelni őket már nem maradt idő.

17/L

2015. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap kinyitotta egy srác előttem az ajtót, megköszöntem, de ennyi. Kedves gesztus volt, nem flört... Aki egy kis udvariasságot flörtnek vesz, azt hagyjuk is inkább.
2015. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert hiszik ezt,mert manapsag nagyon ritka dolog az udvariassag. Eléggé kihaloban van es az emberek nem segitik egymast,hanem inkabb hátráltatják tudod. Es,ha valaki pozitiv dolgot tesz a masik felé, akkor azert hiszi, hogy flörtölni akar,mert ez olyan ritkasagnak számít ez a tett.
2015. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!