Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, félénk, kis Önbizalomhiá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, félénk, kis Önbizalomhiánnyal rendelkező lányként hogy hivjam fel a fiú figyelmét, aki tetszik?

Figyelt kérdés
alig, 1-2 mp-re merek csak a szemébe nézni :/

2015. dec. 1. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a szemébe kell nézned. Köszönj rá nyugodtan. Elég egy "szia" meg egy cuki kis mosoly.
2015. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A félénk mosolynál nincs aranyosabb:D
2015. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tordetren válasza:

Szia!

Mindenki másképp válogatja meg h mi tetszik neki, van akinek a félénkség , de nagyobb számban a magabiztos nők jönnek be a pasiknak. Gondolj bele! Mire jó a bizonytalan? Éjszakára elmegy persze , de másra nem! Ugye h egy magabiztos csaj mennyivel jobban hangzik? Szerintem nem egy éjszakai kis emlék akarsz lenni! Ahoz h magaboztos llegyél nagyon sokat kéne érte tenned, de szerintem elég ha külsőleg erősnek mutatos magad. Amit tanácsolnék, hogy ne ugorj mindig az első szavára, mert kihasználhat. Amúgy nyugodtan nézz a szemébe, de ne túl sokáig mert az zavaró! Innentől pedig igazából rajtad múlik! Remélem segítettem! 16F

2016. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző válasz nagy hülyeség, a félénk és az egyéjszakás csaj két külön kategória. Az utóbbival sosem kezdek, az előbbi viszont nekem be szokott jönni. :) Légy olyan, amilyen vagy, ne akarj direkt magabiztosnak mutatkozni. Próbálj valamilyen kapcsolódási pontot találni vele, pl. közös téma vagy hobbi, hogy könnyebben tudj beszélgetni. 5 perc beszélgetés után a többi könnyebb lesz, meglátod.
2016. jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a szemébe nézned ,de amikor beszélsz hozzá akkor jó lenne 1 kis magabiztosság nem árt a félénkség az meg szerintem cuki egy lányban :) és ő is könnyebben tud nyitni ha látja rajtad,h nem megy könnyen nkd sem :)
2016. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!