Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? (többi lent) 13/L

Figyelt kérdés

Az osztályomban egy fiú és egy lány már majdnem egy éve jár egymással. Ezzel nem is lenne semmi baj, tök normális szeretintem ez ilyen korban, de ez normális, amit csinálnak? Szerintetek nem visszataszító?

A fiú teljesen kisajátítja a lányt, azaz a suliban az órák közötti szünetekben állandóan csókolgatja, simogatja, ölelgeti a lányt, állandóan smárolnak, mindezt az osztályterem közepén, mindenki előtt. Folyton kézenfogva járkálnak. Délutánonként is mindig elmennek valahova kettesben, kivétel nélkül minden nap. Az egész kapcsolatuk konkrétan a csókolózásról szól!

Engem ez annyiban érint/zavar, hogy ez a lány az egyik legjobb és legrégebbi barátnőm (volt?), de ha ez így megy tovább, nem tudom mi lesz... A lánynak a barátai már kevésbé fontosak, alig van velük (velünk), ha meg egyszer-egyszer eszébe jut, hogy "hopp, azt se tudom mi történt az utolsó 2 hónapban a barátnőmmel", és elmennénk páran valahova, a fiú rögtön nem engedi, hogy velünk legyen, vagy ha a lány mégis elmegy, a fiú megsértődik, aztán 10 perc után szent a béke, és megint rákezdenek a csókolózásra. Már nagyon elegem van ebből!

8. osztályosok vagyunk, 13-14 évesek.



2015. dec. 2. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem normális ez ilyen korban, mármint eleve a kapcsolat. Az meg, hogy eszik egymást meg gusztustalan, mikor valójában jobban fél a matek 1-es dolgozattól. Úgyhogy szépen ki kell dobni őket a teremből, hogy ott egyék egymást, ahol senki nem látja. Hova halad ez a világ, borzalmas.
2015. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Rosszparasztok, nincsenek megnevelve, nem tudnak viselkedni, korán bagzanak.
2015. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én az olyan 'kapcsolatot' gondolom normálisnak ennyi idősen, hogy a fiú és a lány megfogják egymás kezét, max (arcra) pusziig mennek el, ezt sem mások előtt, suli után elmennek fagyizni, vagy ilyesmi...ja és nem feltűnősködnek!

Na de ez, amit a fent említett osztálytársaim csinálnak :( kiábrándító.

Egyébként már a kapcsolatuk elején, amikor ezt az egészet elkezdték, mondtuk nekik, hogy menjenek ki a teremből, vagy máshol csinálják, de úgy látszik ez nem hatotta meg őket, ugyanúgy folytatják a mai napig.

2015. dec. 3. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztályban undorító, mikor nyilvánosan eszik egymást.
2015. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó kis ribizli barátnőd van :/
2019. dec. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!