Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz megkérdezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz megkérdezni a nekem tetsző srác haverjától, hogy a fiúnak van-e valakije?

Figyelt kérdés

Mindketten 17 évesek vagyunk, három éve évfolyamtársak, de most lett közös óránk, így csak most figyeltem fel rá. Mindig valamelyik haverjával lóg órán, olyankor kb senki másra nem figyel, szünetben nem megy ki a tereméből. Fogalmam sincs, hogy hogyan tudassam vele, hogy tetszik anélkül, hogy belállnék elé és nyíltan kijelenteném. (Az nekem olyan nyomulósnak tűnik, bátorságom meg sose lenne rá.) Próbáltam rá mosolyogni, de szinte egymás közelében sem vagyunk, nem nézett felém egyszer sem. Nagyon bénának érzem magam. :'D Aztán rájöttem, hogy azt sem tudom, van-e valakije. Ha van, akkor nem akarom "zaklatni", esetleg kellemetlen helyzetbe hozni. Az, hogy megkérdezem egy haverját, egy kétségbeesett, szerintem nem is olyan jó ötlet, most hogy így belegondolok. Ha visszamondaná neki, hogy megkérdeztem, abban legalább az a pozitívum lenne, hogy tudná, hogy érdekel, de ez hogy néz már ki. Van valakinek valami tanácsa?

(Tudom, hogy össze kéne szednem magam, de sajnos fiúkkal kapcsolatban nagyon félénk vagyok, fogalmam sincs, mit hogyan csináljak. :/ Arra is kényszerítenem kell magam, hogy ránézzek, mikor a közelemben van.)



2015. dec. 3. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
*terméből, beállnék
2015. dec. 3. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok :) De én meg éppen hogy nem merem megkérdezni a haverját,mert lehet, hogy továbbmondja a fiúnak és majd rajtam fognak röhögni :)
2015. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs szomotú fejet akartam :D
2015. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem az!
2015. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, szerintem ha facén ráírsz valami ürüggyel, abból még pletyka se keletkezhet.

Kérj el valami leckét vagy akármi, utána hogy van, mit csinál...stb. És ha felfigyel rád nyert ügyed van, ha nem akkor ne erőltesd a dolgot :D

2015. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen lehetnél érettebb ennél...Ha kapcsolat kell, akkor tegyél érte...legalább annyit, hogy ne mástól kérdezd meg, hogy van-e barátnője.
2015. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!