Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg fiúk: ha szembe jön...

Meleg fiúk: ha szembe jön veletek az utcán egy számotokra tetsző fiú, hogy néztek rá?

Figyelt kérdés
Mármint pl. rám szoktak olyan furán nézni egyesek, mintha mosolyognának vagy valami furcsa csillogást látok a szemükben... Az azt jelenti, hogy tetszek nekik?

2015. márc. 27. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az látszik a szemében, hogy tetszel neki mint emberi lény, vagy az látszik, hogy mint férfival, tudna kezdeni veled ezt-azt.
2015. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ő.....Rám rám is mosolygott rám egy srác busz megállóban, aztán kiderült, hogy egy középiskolába jártunk és jobbikos seggf*j. Lehet, hogy ő ismert, de a sok trauma miatt amit ott elszenvedtem, az ő arcára éppen nem emlékeztem, azóta ha lehet kerülöm a tekintetét, hál istennek most éppenséggel külföldön vagyok.
2015. márc. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk Szlovákiában mindenki mindenkit megbámul nemtől, kortól bármitől függetlenül, szóval akárhogy nézkedheted, nem feltűnő - ha már elhagytátok egymást és még mindig bámuljátok egymást no az talán már feltűnő
2015. márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 válasz és még nem volt egy homofób komment sem. Ez haladás. :))
2015. márc. 28. 09:35
 5/8 anonim válasza:
Pont tegnap figyeltem meg, hogy engem minden tizenéves fiú megnézett és méregetett, aki szembejött :O Már a végén teljesen kényelmetlenül éreztem magam, hogy mit néz rajtam mindenki :D Nem hinném hogy mind meleg volt.. ahogy én sem vagyok az :D
2015. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy rád néz. Hanem olyan furcsán néz rád... na mindegy is, aki nem tapasztalt még ilyet, az nem érheti.
2015. márc. 28. 11:43
 7/8 anonim válasza:
2-es vagyok, én eléggé magasra nőtt kamasz voltam (most 193cm vagyok) és volt egy nálamnál fiatalabb huncut gyermek aki megbámult az uszodában, aztán nevetve mondta, hogy jó magas vagy.
2015. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pórbálok kifejezéstelen arcot vágni, és nem bámulni, hanem mintha ott sem lenne. Kerülöm a feltűnést.
2015. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!