Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Axdvgn kérdése:

Nagyon furcsa helyzetbe kerültem a tanárommal, nem félreérteni! Nem zaklat vagy ilyenek! Többi lent?

Figyelt kérdés
Na szóval igazából nem is helyzet,az a gondom hogy teljesen beleszerettem a tabáromban.Nem tud senki róla igaz megszoktuk beszélni barátnőimmel ,hogy jajj de jól nézett ki ma meg de cuki jóképű..de nálam ez több és lassan félek a tanár is rájön..de nem akarom .mit cainaljak ??

2015. dec. 4. 18:13
1 2
 1/14 eznemlényeges ***** válasza:
55%
Hát , próbálj úgy viselkedni, mint a barátnőid, de valószínűleg egy idő után mindenképpen ráfog jönni.
2015. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne kezdj tanárral. és ha a tanárnak van esze nem fog veled kezdeni. mondjuk attól is függ hány éves vagy. mert én a sulimból tudok tanár-diák kapcsolatot. de a csaj már elmúlt 18.
2015. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Csak popsiba engedd, hogy betegye!
2015. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm A valaszaitokat. Szo sincs kikezdesrol de az a baj ilyet még senki irant nem ereztem :/ nem tudom mi van velem egesz atlagos vagyok amugy a tantargybol nem rontok meg semmi :) 3 -as vagyok :) de ma is megorultem oran :/ nem tudtam mit csinalni hatrajott es nezte mit csinalok mondjuk ezt mindig szokta mindenkivel :"D de fel se mertem nezni es sajnos a tobbiek is eszrevettek :/ mar cukkolnak h mindig rola beszelek félek szeretem őt ès ma véletlenül amikor mutattam micainalt odakerült mögém ...
2015. dec. 4. 18:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3ik valaszolo nem vagy vicces :/// tuti fiu vagy ..de akkor is ...nekem ez szar helyzet..
2015. dec. 4. 18:35
 6/14 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat :/
2015. dec. 4. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

egyébként felejtsd el :) mármint az ilyen kapcsolat (tudom h nincs semmi közted és közte) de nem egészséges. meg nem rendjén való dolog.

2015. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia 16 vagyok igen tudom nem is szeretnek kapcsolatot itt inkabb azon van a hangsúly hogy mit csináljak mert ma is meghalotta ahogy mondtam h jól néz ki szóval a ne tudja meg dolognak már annyi amikor megtudta olyan aranyosan mosolygott sőt mindig aranyos kész vagyok :/
2015. dec. 4. 21:20
 9/14 Nikiiii12 válasza:
Meg hallotta amikor azt mondtad, hogy jól néz ki? Akkor mos már nem kell aggódnod, mert biztosan tudja, hogy bejön neked. :D
2015. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Nevem Panni válasza:

Szia! Velem is hasonló dolog van... Bejön az egyik alsós tanár de nem zúgtam bele csak jól néz ki meg minden 😍 fiatal. Mindig kedves, vicces, és ha ránézünk mosolyog 😊

És mi van veled? Lett valami fejlemény? Történt valami? Kíváncsi vagyok 😉

2015. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!