Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves lányok! Ti mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves lányok! Ti mennyire vonzódtok egy nem sokkal idősebb sráchoz?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatként tekintenétek rá vagy inkább mint egy komolyabb kapcsolatra?

2015. dec. 6. 11:09
 1/7 anonim válasza:
Szexkapcsolatba jelen pillanatban senkivel sem mennék bele, de egy komoly kapcsolatról lehet szó csak ne legyen fialabb nálam 18L
2015. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

17 éves srácba szerettem már bele nem olyan rég, simán el tudok vele képzelni egy komoly kapcsolatot is. Tehát értelemszerűen ha nem sokkal idősebb, akkor is.

18L

2015. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szexkapcsolatba nem mennék bele sose. de komolyabb kapcsolatba igen. én 17 vagyok, szóval ha velem egyidős már az is jó :D
2015. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 vagyok, ès èn velem fiatalabban nem is járnèk. 18-23 èves korig lenne az ideális, ès komoly kapcsolatot szeretnèk, semmikèppen nem szexkapcsolatot.
2015. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen jönnék össze egy nálam sokkal idősebb sráccal. Valamiért nagyon gyereknek éreznem magam mellette, és értelemszerűen az is vagyok. Csak komoly kapcsolat érdekelne, semmi szórakozás vagy a másik kihasználása.Max.18 éves lehet, de inkább még közelebb legyen hozzám korban és kicsit fiatalabb is lehet. :) 15/L
2015. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a kora alapján vonzódok valakihez:D Szexkapcsolatként meg senkire se tekintek. 18l
2015. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatba nem mennék bele sose. Amúgy szerintem a kor annyira nem fontos.

15/L

2016. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!