Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok együtt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok együtt már idősebb pasival? Miért vonzódtok inkább hozzájuk, mint saját korosztályotokhoz? Mekkora volt a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 14:44
1 2
 1/16 DanteSparda ***** válasza:
43%
úgy a természetes ha a lánytól a pasi idősebb pár évvel mert a lányok korábban érnek nem értem azokat akik a saját korosztályukkal kezdenek
2014. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem voltam még, 5 év volt a legnagyobb korkülönbség, de kipróbálnék egy 40 év körüli férfit :)


21/L

2014. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen, voltam. Többször is. Férfiasabbnak tartom őket, mint a saját korosztálybeli fiúkat. 33 év volt a max. korkülönbség.
2014. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 DanteSparda ***** válasza:
21%
2. a nálad 5 évvel idősebb már nem a te korosztályod szóval voltál idősebb pasival
2014. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
23vok. és egy 45 év körüli férfi tetszik,mert igazából ő komoly,és vicces is tud lenni egyszerre,látszik h felelősségteljes,és nem felelőtlen. nekem fontosabb az h érzelmileg megfogjon. és látom benne a szenvedélyességet,amit a mai fiatalokban nem,és sztem ez a nő számára fontos lenne. a mai fiuk lerohannak az ágyban,hevesek,,stb
2014. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Na majd jönnek 17-22 közötti fiúk és elmondják, hogy a pénz számít csak... De nem, egy idősebb pasi érettebb, nem akar bulikba járkálni, nem beszél 10 percenként a haverokkal, rád figyel, kettesben akar veled lenni nem állandó programokat szervezni. Mindamellett tapasztaltabb az életben. Egy idősebb pasi jobb :)


Persze majd ha, családot, gyereket akarok akkor saját korosztályomból keresek, de addig hadd érjenek még, pár évet. :) 23L

2014. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Legidosebb 43 eves volt. 27 voltam akkor. Azt hittem komoly erett ferfi es lehet majd vele tervezni. De ot csak a szex erdekelte. Meg hogy fozzek neki kiszolgaljam. Szakitas elott vettem eszre hogy egy nagyon megkeseredett ember. A kulvilag fele egy szexehes macsot mutatott. Mikor mi megismerkedtunk nem ilyen volt. Ossze jottunk es onnantol kezdve megvaltozott. Ugy viselkedett mint egy husz eves. Az ismerosei fiatal noi ismeroseit jelolgette fbn. Ha nem voltunk egyutt veluk csetelt es tele rakta a falamat azoknak a noknek a kepeinek a likeolgatasaval. Mikor kozoltem vele miert szakitok vele nagyon bunkon reagalt. Azota tobbszor is keresett hogy kezdjuk ujra megvaltozik. En meg tiltottam mindenhonnan. Ennyi.
2014. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

21 voltam a pasi meg 41. Nem volt akkora nagy szám, mint gondoltam, hogy lesz. Vonzott, hogy egy idősebbel legyek, vonzott, hogy mennyire kíván, vonzott a külseje is stb...De mosthogy túlvagyok rajta, már nem érdekel annyira ez a dolog, mint előtte

22L

2014. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
En 27 vagyok a pasi 48 ...akkor volt 38,37 éves is.
2014. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
21 éves vagyok, és teljesen kiábrándultam a huszonévesekből. Azért vonzanak az idősebbek, mert a saját korosztályom éretlen. Exem 27 volt, mikor szétmentünk, de ugyanott tartott, mint 23 évesen, mikor összejöttünk. Sehol. A szüleinél élt, alkalmi munkái voltak, bejelentett munkahelye SOHA nem volt még, nem lehetett vele közös jövőt tervezni, mert fogalma sem volt, mit akar az élettől, nem beszélt nyelvet, nem volt szakmája, stb. Én most vagyok főiskolás, a körülöttem levő srácokra ugyanez jellemző bár ők még csak 20-22 évesek. Egyszerűen nem találom őket vonzónak külsőleg se, mert kisfiúsak, nem férfiasak, és az sem imponál, hogy a legfontosabb momentum az életükben az, hogy minden nap berúgjanak a kollégiumban, és másnap ne menjenek előadásra, mert otthon vergődnek. Szóval meghúztam a minimum 30-as korhatárt, ez alatt nem is ismerkedem, teljességgel kizárt. Volt viszonyom egy 32 éves férfival, de ott csak szexről szólt a dolog, most pedig kapcsolatban vagyok egy 38 évessel.
2014. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!