Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, hogy a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a legjobb fiú barátom összejött valakivel? Van barátom.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem...

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, imádom Őt, a lehető legjobb dolog, ami történhetett velem, hogy megtaláltam, tényleg minden rendben van köztünk. A másik srác pedig, lassan 1 éve nagyon közeli, szinte a legjobb barátom. Mindig ott voltunk egymásnak, ha szükségünk volt a másikra, és Ő tényleg bebizonyította, hogy van fiú-lány barátság. Sokat cseszegettek minket, hogy "hú ez biztos barátság extrákkal", mert néha ott aludtunk a másiknál, sokat lógtunk együtt, meg hasonlók, de tényleg nem volt köztünk semmi. (Bár, szerintem volt, hogy meginogtunk, mindketten, de ez már más sztori)

Egy dolgot viszont nem mondott el nekem, csak a saját szememmel láttam, azt hogy összejött egy csajjal. (aki, egy barátnőm szerint feltűnően hasonlít rám, na meg azért nekem is van szemem, én is látom). Az a tipikus gyomor-összrándulós pillanat volt, amikor megláttam őket együtt, é nem tudom mi történt, velem. Azóta ha ír, vagy odajön beszélgetni a srác, egyszerűen képtelen vagyok normálisan viselkedni, akaratlanul is bunkózom vele, amire csak utána jövök rá, és mindig megbánom, de...á, nemtudom mi történik.

Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy a 'saját' barátomat szeretem, mindennél jobban, de nem értem, akkor miért érzem ezt...

17L



2015. dec. 6. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szíved mélyén lehet érzel valamit a legjobb barátod iránt is. Lehet azt mondod, hogy nem vagy csak nem mered bevallani magadnak. Ha nem éreznél semmit, akkor nem zavarna.


Vagy a másik alternatíva úgymond "féltékeny" vagy a másik lányra, mert már nem csak veled törődik. Sőt a barátnőjével sokkal többet fog törődni.

2015. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nah hogy alakult azóta? Èn is hasonló szituba voltam benne
2016. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok most ... 🤦🏼‍♀️
2019. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!