Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm összejött az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm összejött az első szerelmemmel. Ki volt már ilyen helytetben?

Figyelt kérdés
4 hónapig beszélgettem a sráccal, amikor a barátnőm gondolt egyet és ráírt, elkezdtek beszélgetni és 4 nap alatt(!!) összejöttek. Nem is mondta el, véletlenül tudtam meg külsős forrásokból. Igaz, hogy sosem jártam a fiúval mégis rettenetes arculcsapás volt ez számomra pont attól az embertől, aki tudott minden sírásomról(a srác miatt) és körülbelül mindenről. Kivel történt már hasonló eset? Írhattok priviben is.

2015. máj. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
velem kétszer is megtörtént ez, hogy szerelmes voltam valakibe, és a barátnőm jött össze vele
2015. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tinista válasza:
100%
Az ilyet nem nevezzük barátnőnek. Ha tudja jól, hogy neked tetszett/tetszik a srác akkor nem jön vele össze. És ráadásul ő írt rá a srácra...elég szánalmas. Így olyannak tűnik mintha direkt csinálta azért, hogy téged bosszantson.
2015. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugi,az én"barátnőm" akkor jelentette be hogy tetszik neki az a fiú aki nekem is amikor már majdnem összejöttünk és tudja hogy én mennyire lelkiismeretes vagyok ezért hanyagoltam egy darabig a dolgot...
2015. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!