Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom apukája meghalt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom apukája meghalt, írjak neki?

Figyelt kérdés

5 évig legjobb barátok voltunk a sráccal,egyben osztálytársak is vagyunk még,elég zivataros az egész kapcsolatunk, van amikor nagyon jóban vagyunk,aztán összejövünk,szakítunk és fél évig nem beszélünk.

Most abban a fázisban vagyunk,hogy kezdünk megint jóban lenni, ő kezd nyitni felém,pedig utoljára én volt gonosz vele.

Az apukájával sosem volt jó viszonya,mindig nekem öntötte ki ezzel kapcsolatban a szívét,mert nekem is hasonló a helyzetem.

Pénteken meghalt az apja, szerintetek írjak neki,hogy -hogy van? Ti örülnétek a helyében vagy inkább hagyjam most?

18L


2015. dec. 7. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnad esetleg szemelyesen felkeresni? Talan azt lehet jobban ertekelne :)
2015. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyunk most jóban,hogy felkeressem :/ Meg én most 1-2 hétig nem megyek semerre,mert beteg vagyok. Suliba meg már gondolom nem szeretne erről beszélni,mire jönni fog,már inkább tovább lépni akarna szerintem..
2015. dec. 7. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gesztus lenne tőled ha írnál, nagyon jól esik ilyenkor az embernek ha kedvesen szólnak hozzá, és borzasztó érzés ha senki nem beszél erről vele, ha rosszban voltak akkor még rosszabb mert az is emészti az embert hogy sokáig rosszban voltak és mi mindent lehetett volna csinálniuk közösen
2015. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a helyedben irnek,biztosan jol esne neki.
2015. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!