Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg fiúk: szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk: szerintetek mennyi maximum idő, ami még elfogadható, ameddig a barátnőtök nem fekszik le veletek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 19:52
1 2
 1/11 2-es vagyok ***** válasza:
100%

Hát, én várok amíg úgyérzi ^^

Vagy másoknál, hogy megy ez? Nem fekszik le velem egy hónapig és ezért dobom? O.o

2015. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát attól függ..

Nem várom el hogy tényleg egy hónap alatt benne legyen, de kettő esetleg akkor már jó lenne..viszont ha szűz, akkor megértem hogy nem adja magát hamar, legyen akkor három hónap :)

De igazából ez a lánytól is függ, lehet hamarabb lenne benne mint én gondolom :D

2015. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egészen tiszta, hogy hogy érted. A kapcsolat elejétől kezdve, vagy egy adott időben pl januártól márciusig?

Ha az 1. lehetőség, akkor én rendkívül türelmes ember vagyok, ha meg kéne határoznom, akkor kb. 2-3 évet is tudnék várni, ha szükséges.

meg

2015. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Folytatom:

Meg ez a kortól is függ.

2015. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
max fél év
2015. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! Érdekes hogy mindenkinek más más a véleménye a hosszú várakozásról, erre is voltam kíváncsi.
2015. dec. 8. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:

számomra a bizalomtól függ, bekövetkezhet viszonylag rövid idő alatt is, ha nagyon sok időt töltök együtt a barátommal, és nagyon közel került hozzám.

Ha más helyzet van, akkor félévig is várattathatom maximum, attól még nagyon szeretem meg minden:D

2015. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fél év.
2015. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
20 éves vagyok és ha összejövünk valószínűleg tisztában van azzal hogy vannak azért szükségleteim nekem is. Egyszer vártam fél évet lányra, de csak mert még fiatal volt és szűz... többet soha, 2-3hónap pont optimális, ha többet akar várni, akkor minek neki pasi?
2015. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 azért nem csak a szexre kell a pasi:D nem vagyunk ilyen felszínesek.. ez sokkal inkább elmondható a ti oldalatokon mint a miénken.
2015. dec. 9. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!