Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves korban mi a minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves korban mi a minimum és a maximum kor ami elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés

Fiúknál..!!

Vagyis 1 kapcsolatban mekkora az a korkülönbség ami még a normális határok között van?


2015. máj. 6. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Minimum: ∅

Maximum: talán 3, max 4 év, de ez személyenként változó..

2015. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8.246687 év, se több, se kevesebb, bármilyen más különbség komoly szankciókat von maga után, többek között az alföldi kenguruk általi halálra taposást.


Úgybizony dááááá meeeööööö!

2015. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, javítanék..

A minimumot úgy értettem hogy alsó korhatár, a maximum pedig felső korhatár

2015. máj. 6. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét komoly párkapcsolatom nálam 5 évvel idősebb sráccal volt/van. Az egyik 4 évig tartott,a másik most is tart. 18/L
2015. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az elfogadható. Hülye kérdés..
2015. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 10% híve vagyok, szerintem elengedhetetlen a hasonló élettapsztalat. Szóval ha 18 lennék, 16-20 között mozognék.
2015. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!