Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi ilyen vagy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen vagy az enyémet kéne felpofozni?

Figyelt kérdés

Pl mikor filmet nézünk együtt, jön egy szép lány és ő elismerően bólogat, hogy ő tetszik neki vagy jó a segge vagy a melle stb. Élőben meg bókolgat másoknak, hogy de jól néznek ki.

Mondtam neki hogy ez nekem rosszul esik de ő mindig csak annyit mondd, hogy ez normális, ezért próbálom nem kimutatni, hogy zavar de nem mindig sikerül..



2015. dec. 8. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen...
2015. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogosan zavar ez engem, vagy velem van baj?
2015. dec. 8. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan zavar téged mert minek bókolgat másoknak ha màr van barátnője
2015. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a tiedet kell felpofozni..
2015. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ez nem megcsalás vagy ilyesmi, mivel hűséget fogadott, nem pedig vakságot.


A helyedben azt csinálnám, hogy én is elkezdenék fiúkat bókolgatni, és megnézném hogy mit szól hozzá.

2015. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.: próbáltam, mondta, hogy nem zavarja, meg hamar leesett neki, hogy csak emiatt csinálom..
2015. dec. 8. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi gondol ilyeneket, csak a tied ki is mondja. Ilyen egyszerű. Az is nézhet ki jól, aki nem a barátnője, nem?
2015. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Szegenyke,en ezt nem birnam elviselni helyedbe,ez ieto nahy bunkosag,nem figyel rad elegge,nem foglalkozik az erzelmeiddel! Hagyd ott kicsit, gondolkozzon el a dolgokon,igazan megtisztelhetne,hogy nem mond ilyeneket..
2015. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
figyelj, én is látom a barátomon hogy néha a filmekben vagy élőben kicsit odanéz egy lányra, de nem utána fordul vagy nyíltan bókol.. ez bunkoság én szerintem
2015. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem utnafordul, csak rápillant és aztán mondja nekem, hogy jól néz ki. De nem utcán, hanem pl filmekben, Facebookon, ilyesmik. Én meg erre a meghegyzéseire hümmögök kettőt. Mindig mikor mondom, hogy ez bánt, azt kérdezi, hogy vaknak hiszem-e, és azt mondja ugyan már, csak színészek. Az élőben való bókolgatásra meg, hogy anyukája őt így nevelte, és tudja hogy ez nekik jól esik. Az nem érdekli hogy nekem meg rosszul
2015. dec. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!