Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom volt barátnőjére (? )

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy üldözzem el ezt a tudatot magamtól..

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, az exével kb. 3 hónapot voltak együtt,de ő volt az első szerelme a barátomnak,elmondása szerint.

A kapcsolatunk elején elég sokat mesélt a lányról,mindig hozott fel róla példát,vagy kötött hozzá valamit,ez már megszűnt teljesen,mindig hangoztatja,hogy engem jobban szeret,mint eddig valaha bárkit,én vagyok már mindenben az első és örül,hogy így alakultak az előző kapcsolatai,mert amúgy nem találkozott volna velem..

Neki nem is meséltem ezekről a belső idegeskedéseimről,de valamiért úgy érzem,hogy én csak egy pótlék vagyok,hogy azt a lányt elfelejtse,meg őt jobban szerethette,mint engem..Meg a hétvégén megláttam egy képet a barátom telefonján a lányról,ez is kicsit rosszul esett.

Hetente ránézek a lányra facebookon is,egyszerűen nem bírom ki..Próbálom elhessegetni ezt az érzést,de nem megy..


Volt már valaki ilyen helyzetben? Tudnátok tanácsot adni?


18L


2015. dec. 9. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
hát fényképet azért nem illene tartania a telefonján ... meg alapból nem egészséges hogy a telefonját nézegeted, nyilván nem bízol benne.. az is lehet nem véletlen ... de beszéljetek erről, ne hisztizzél neki de azért ne fojtsd magadba
2015. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Velem is megesett.Nekem ez sajnos csak a szerelemmel együtt múlt el.Ezért nem kell az újkapcsolatokban exekről mesélni.A pasid egy tapintatlan fas*kalap.Ne haragudj :D

Megpróbáltam orvosolni anno a problémát,kidobattam az exe ajándékait,az emlékeit.Aztán így sem múlt el.Minél többet foglalkoztam ezzel,annál rosszabb lett.Mi lenne ha megrpóbálnád megszokni a gondolatot,hogy volt ő is?

Facebookon meg ne nézegesd,magadat kinzod...:) Különben is veled van,nem vele.

2015. dec. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor múlt el, mikor vége lett a szerelem első, nagyon lángoló szakaszának - kb 1-1,5 év. Akkor kezdtem el reálisan látni a dolgokat, felfogni, hogy a barátom TÉNYLEG engem szeret. Szóval, szerintem először próbáld meg kivárni, míg elmúlik. Más tanácsom nincsen, esetleg beszélgethetsz erről a barátoddal, de nálam ilyesmi sose működött, egyedül kellett túllépnem rajta, hiszen a probléma az én fejemben volt.
2015. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!