Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha egy férfi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfi nem lenne féltékeny a barátnőjére ha egy harmadik fél is lenne? Vagy egy HÁRMAS SZEX-ben is benne lenne?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyobb esély van arra, hogy nem olyan igazi szerelemről van szó...részéről legalább is...


Viszont vannak olyanok akik nagyon is szeretik a párjukat mégis ilyenekre gerjednek vagy osztoznak valakivel... fórumokon lehet találni ilyen párokat... hogy normális-e azt nem tudom, manapság már semmi sem fura...

2015. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak ha biszex a barátnőm, és lány a harmadik.
2015. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm akivel egy csúnya félreértés miatt szakítottam. Rá pár hétre egy házibuliban mikor kicsit alkoholos állapotban voltunk az egyik haverommal, aki akkor még szűz volt bepartiztuk a lányt. Először nem akarta, de rábeszéltem és belement. Nagyon jó volt látni, ahogy a haverom keféli. És ami a fura ebben, hogy utána pár nap múlva újra össze jöttünk és jártunk még kb fél évet. Szóval ez nem teljesen a témával megegyező helyzet volt, de hasonló..
2015. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?:)

Viszont fontos, hogy a résztvevők összhangban legyenek hozzáállásban.

Jó szórakozást;)

f

2015. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs itt gond, dmennyiben mindkét fél élvezi. Én engedem a barátnőmnek, hogy sexeljen akivel csak szeretne.
2015. okt. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi az hogy nem féltékeny?

Mi szoktunk 3asozni, pasisat is, de attól még AMÚGY féltékeny vagyok :)

közösen választunk harmadikat, és csak egy alkalomra.

Ő csak egy szextárgy, egy játékszer, persze ezt vele nem éreztetjük.

Nem azon van a hangsúly, hogy párom másik pasit próbáljon ki, hanem hogy ketten kényeztessék, két farokkal játszon, engem meg ez izgat. Ennyi! A szex csak szex!

Ettől még ő az enyém, még a birtoklási vágyamat sem sérti a 3as.

Mi párként játszunk a 3asban, úgy is, hogy én hetero vagyok. Nem odaadom, bedobom a közösbe stb..

Közösen keresünk játszótársat.


Amire féltékeny lennék az hátam mögötti ismerkedés, flörtölés, beszélgetés más pasikkal.

2015. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem normális, nyilván nem szereti őt eléggé.

Ha az én pasim felvetné a hármas gondolatát, akkor menekülnék. Ha két pasi lenne, akkor tudnám, hogy nem zavarja, ha más megdug, hát akkor oké, megyek és keresek még pasikat magamnak. Ha neki ennyire mindegy.

Ha még egy nőt akarna, akkor meg ő akarna megcsalni engem, szóval az is kizárt. Mármint csinálhatja, csak akkor én lekoppintom és keressen magának valami kis fruskát, akiknek az ilyen bejön.

2015. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os nagyon jól leírta, nálunk is így van, bár élesben még nem csináltuk extra pasival.

Persze én is féltékeny lennék néhány pasira, néhánynál még azt sem engedném, hogy ránézzenek, nem hogy dugják.

Hogy ezt elkerüld ahogy hatos is leírta, nem extra pasiként kell rá gondolni, hanem egy szexpartner, egy játék, egy extra farok ami segít kényeztetni az asszonyt, és ez engem is beindít így.

Ehhez kell a megfelelő személy aki mindkettőnek szimpatikus.

Nem tudom melyik típus tenne féltékennyé, de szerintem az olyan aki ki akarja sajátítani a páromat vagy akit én esetleg nagyon nem csípek és párom igen.

Az, hogy párom az új pasira lehet jobban gerjedne az természetes, magamból kiindulva, én is egy friss nőre sokkal jobban gerjednék szex terén, hiába a páromat szeretem és nem hagynám ott.

2015. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a normális. Én nem díjaznám, az biztos.
2015. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olyanokra lennék kíváncsi akik kapcsolatban élnek és esetleg hasonlós helyzetben vannak. Ez a játszadozás nevezzük akkor annak bárcsak a testiségről kellene szólni, de mégis nem hatot az érzelmeikre?
2015. okt. 7. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!