Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikorra fogom elfelejteni őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra fogom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Szóval...

Egy fiúval jártam 2 és fél hónapig...előtte barátok voltunk, és csak azért egyeztem bele abba, hogy járjunk mert nem akartam őt elveszíteni, mert haverilag imádtam...azt hittem, ő is be fogja látni, hogy jobb, ha barátok maradunk, de ez nem így lett...ameddig vele voltam, teljesen depis lettem, és nem bírta, hogy állandóan rossz kedvem van, szakított velem (na meg ugye keverték is a sz*rt -.-). Az ezután következő néhány nap pokolian rossz volt, hiányzott nagyon, mert én tényleg imádtam (már a kapcsolat kezdete után nem sokkal többet éreztem iránta szimpla baráti szeretetnél)...

kezdtem elfelejteni, néha megemlítették vagy beszéltem vele, de kezdett a múltamba tűnni...

De még most is sokszor hiányzik és nem tudok más fiúra úgy tekinteni, mint szerelmem, vagy akármi, na...:D

és most lesz felháborodva mindenki: 13/l

Na de kérdés fent ⬆

És nem kell szidni, nem véletlen nem akartam beleugrani egy kapcsolatba ennyi idősen :D (és csak úgy mondom aki bármit is hinne, hogy semmi olyan nem történt a 2,5 hónap alatt, persze hogy nem!)

(Sorry a szóismétlésért, telóról nehéz írni és nekem is este van) :)



2015. dec. 10. 22:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Jujj, fogalmazás 1-es...

Mármint nem sokkal hogy összejöttünk, kezdtem szeretni őt xd

2015. dec. 10. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, szerintem akkor, ha találsz egy olyan fiút, aki "elfeledteti" veled :)
2015. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ezt hívják szerelemnek :)

Ne hazudj magadnak, inkább beszélj vele és mondj el neki mindent, amit érzel..

Felesleges tovább szenvedtetni magad..

2015. dec. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszii mindkettőtöknek...:)

De nem szeretnék olyan szánalmas lenni, hogy megkeressem, elvégre ő sem keres és ez azt jelenti, hogy neki nem hiányzok

2015. dec. 11. 06:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem szánalmas, hanem sokkal inkább szeretet. Mármint ha ennyire számítok egy embernek, hogy megkeres, és szeretné velem rendezni a dolgokat nem arra gondolnék hogy 'jaj istenem de szánalmas..'

Ne felejts, küzdj. Ha már tényleg mindent megtettél az ügy érdekében és 'nem értél el semmit' (ami végülis nem opció, mert valamit mindenképpen elérsz), akkor lépj tovább. És ne keress új fiút, aki majd segít elfelejteni. Legjobb barátnővel beszéljétek ki a dolgot, tartsatok lányos napot, próbáld meg elvonni a figyelmedet. Sok sikert!!

2015. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17.12.2015 3:52

ez a várható időpont, mire elfelejted őt.

Persze lehet lesz egy két perc eltérés!

2015. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de azt mondta, hogy ezt már elrontottuk 😢 szóval ennek a storynak vége, akkor már nem érdekel...😌☺😅
2015. dec. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!