Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel barátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel barátok vagyunk, van barátnője de kb.1 hónapja lefekudtem vele. Azóta is együtt van a csajjal. Én beleszerettem. Tudnátok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek? Hogy hogyan tudnám elfelejteni? 18/L

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy feküdtél le vele hogy van barátnője?

Szép vagy

2015. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köztünk más kapcsolat van mint másoknál. A vonzalom kölcsönös régóta csak osztálytársak vagyunk és nem akartunk belevágni, de mióta ez megtörtént (mert már nem birtunk tovabb várni)azóta nagyon beleszerettem.....
2015. okt. 23. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Köztünk más kapcsolat van mint másoknál." Milyen szépen körbeírtad hogy a szeretője vagy.
2015. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -HUNMAN- válasza:

Huuuh,igen komoly az eseted :/

De,talán sejthetted,ha barátok vagyoktok,hogy nem fogja Őt, ott hagyni miadtad egy ilyen alkalmi dolog után... :/

Szerintem,fontos lenne számodra az,ha tanulnál ebből a tapasztalatodból.

Bekell ezt sajnos látni magaddal szemben,hogy így is feltudd dolgozni.

Mindenképp beszélgess egy olyas valakivel,aki meghallgat és nem ítélne el a történtek után :)

Idővel túl leszel ezen a dolgon,de ez elfogtartani egy kis ideig :/

De többet ennyire ne legyél huncutka ;) :P

Hidd el,jobb olyan csajnak lenni manapság aki más :) mint olyan,mint a többi...!

2015. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tudnátok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek?"

Hát pl. kanyarodj vissza egy hónappal ezelőttre és ne a nunádra hallgass,hanem az eszedre.

2015. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az itt lévő emberek többsége utálja a "harmadikokat", úgyhogy itt ne nagyon várj jóindulatú választ. Őszintén szólva én se díjazom az ilyen "előéletű" lányokat/nőket, mert egyszerűen nem tudok nem elvonatkoztatni a saját kapcsolatomtól és attól a gondolattól, hogy mennyire gyűlölném azt a cédát, aki lefeküdt a barátommal.

Az idő sok mindent megold. Keress más elfoglaltságot és ne mások kapcsolatába rondíts bele (még jobban). Majd jön egy olyan fiú, aki nem foglalt és beleszeretsz, csak abban reménykedj, hogy nem fekszik le valaki mással, mialatt veled jár.;)

2015. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hogy te sokat gondolsz rá azóta és szeretnél többet tőle. Ha nemet mond akkor el kell fogadnod, amúgy is egy görény jellem ha megcsalja a barátnőjét, de otthagyni nem akarja. Ha esetleg szeretőnek tartana akkor is ugyanez, mondd hogy kösz nem. Mert ez a helyes. Ha dobja a másik csajt érted akkor meg legyetek boldogok.

18 éveseknél még nincsenek annyira komoly kapcsolatok, és az ember sem komoly, ezért szerintem elnézhető az ilyen váltás/bizonytalanság (ha érzelmekről van szó!)

2015. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!