Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok ennek a lánynak az álláspontjáról?

Figyelt kérdés

Egy tegnapi pasi ideálos kérdésnél fejtette ki a véleményèt: "

Nem értem miért általánosít mindig mindenki… a mai generáció 90% úgy el van cseszve ahogy csak lehet . De ott az a maradék 10 % aki próbál önmaga maradni ebben a foos világban . Nem minden fiú páwa . És nem minden csaj keki kabátos plázapic*a.

Én még keresem azt a srácot aki abba a bizonyos 10% ba tartozik, (csak sajnos csak a maradék 90% vesz körül.) mert én is egy 10% lánynak tartom magam. Sosem néztem h mi a "divat" úgy öltözök ahogy nekem tetszik. Nem érzem magam többnek másoknál , nem nézem le őket "még azokon a napokon se" amikor kicsit kiöltözöm és kapok pár irigy pillantást , vagy épp kibontom a szokásos kontyom.

Fiúból is olyanra "várok" akinek nem csak akkor tetszek , ha kikenem magam, v kivasalom a hajam . Mert ez csak egy 1napi látszat és akkor igazából én és a belső értékeim nem is számítunk .

Nem vagyok egy bányarém de azért nem is lenne miert elszálltak .

És nekem nagy százalékban a belső számît, de azért (és szerintem evvel mindenki igy van) a vonzalom meg kell legyen. Nálam ezt a sötét haj + szem tudja általában kiváltani , nem elhanyagolt testtel.

Fontos a jó humor , a kedvesség , a vidámság ( mert én egy örökké mosolygós lány vagyok) . A határottság. Egyszerűen eret tudnék vágni a társadalmunk azon szánalmas tagjaitól akiknem az itteni válaszadók "engedélye" kell ahoz h megfogja a "barátnője" kezét.


Na jó kb ennyi , lehet a kérdés feltevője nem fogja értékelni h normál válasz helyett kis novellát írtam , és valszeg mást sem fog érdekelni , talán még csak el sem olvassák sokan , de örülök h erősít hetem azt a 10%ot. És nem azt írtam h : legyen cuksi, meg romantikus :*"


Nektek mi a véleményetek erről ? Sztem tul sokan hiszik h abba a 10% ba tartoznak . De igazából , egyàltalán vannak még ilyen emberek?



2015. dec. 11. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hol lehet megtalálni ezt a lányt? 0.0 El akarom venni feleségül!
2015. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a 10% valójában több, mint 10%.....:)

Legyen mondjuk 30%.

De a mai generáció tényleg el van cseszve, és ez csak rosszabb lesz.....Persze tisztelet a kivételnek, amibe én is beletartozom....legalábbis meglátásom szerint

Elhiszem, hogy nagy százalékban a belső számít neki, és ez jó is így, de megfogalmazott egy ideált (sötét haj+szem - nekem pont ilyen van,de ez lényegtelen), és ez azt sugallja, ha a többinek alig-alig van esélye....pedig neki a belső számít.


Szerintem is túl sokan hiszik azt, hogy beletartoznak. DE más az, hogy mit hisznek és az, hogy mi a valóság...

És igen, vannak még ilyen emberek! Én olyannyira pozitív vagyok, hogy még a 30%-ot is "megadtam" nekik a 10 helyett, szóval az lehet a probléma, hogy a nagyobb % elnyomja ezt a kisebbet és ezt a maradék kicsit is megbélyegezik.

2015. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Ez a lány sok dologban téved:

- senki nincs "elcseszve". Attól még, hogy szereti a divatot, szeret jól kinézni, még nem kevesebb nála. Manapság nagyon elterjedt ez a 'netflix&chill' mozgalom, hogy kit érdekel, hogy nézünk ki meg stb., de nem kell mindenkinek követnie, és nem létezik olyan ember aki minden. Egyes. Divatot. Követ.

- Mindenki egyedi és pont ezért senki sem az. Nekem is van khaki színű kabátom, na bumm, mi van akkor? Attól még nem álltam be a "sorba", pláme mert nincs semmilyen sor.

- Az írásából sugárzik az, hogy felsőbbrendűnek tartja magát, és ez pont az előbb felsoroltak miatt rossz. De azt állítja, nem érzi magát többnek másoknál.

- Azt mondja, neki fontosabb a belső, de a külsejéről mégis többet beszél, a belső el van intézve a 'cuki-vicces' kombóval.

- Az ő ideálja a tökéletes srác, pedig mindenkinek vannak hibái. Ha legalább negpróbálna érintkezni az általa oly nagyon lenézett 90%-ból, rájönne, hogy pont ugyanolyan értékes emberek akadnak ott is.


Próbáltam nem ismételni önmagam, és figyelni a helyesírásra, de telefonról válaszolok és fáradt is vagyok, ezekért elnézést.

2015. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már benne van abban a bizonyos 10%-ban, akkor nem kéne megtanulnia helyesen írni?
2015. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem az fog mesélni róla, hogy mit mond magáról. Az mesél róla hogy hogy viselkedik. Ezt te is könnyedén meg tudod állapítani, hogy hova sorolnád (ez a besorolás erőltetett, de a lényegét értem)
2015. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én egyetértek azzal h ez egy Elcseszett generáció . A tíz évesek szerelmesek , a 12 éveseknek kapcsolatuk van , a 14 körüliek meg már szexuális életet élnek . 16 èvesek meg teszik ki a világvége posztokat mert vége lett a 18. Kapcsolatának. De képzeld van olyan aki MINDEN EGYES DIVATOT KÖVET . Mert ez a menő. Vagy csak tul erős a nyomás h kilógjon a sorból .


És nem vezette le h pl. 180<x<195 magas kell h legyen ès max hányás legyen a lába . De mindenkinek meg van az ideálja . Szerintem ennyi belefér. Viszont a belsőre vonatkozólat hosszabban kifejtette .


És nem a kabáttal van baj . De ehez általában tartozik egy barna bakancs v Airmax. Meg vmi cuksi haj póló és csoportnyi lányok mind ugyan olyan cuccban .meg a hosszu kivasalt haj , meg az el nem hagyható tusvonal . És ez a 10 emberből csak 6nak tetszik a többi négy meg csak behódoll a nyomásnak ( általában )

2015. dec. 12. 09:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy ez a lány, és nem bírod a kritikát :) csak nincs benned annyi, hogy a saját nevedben írd.
2015. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Örülök h te jobban tudod mint én , h ki vagyok , de meg kell bántsalak nem én írtam .

Csak végre találtam egy embert ezen az oldalon hasonló mentalitással.

2015. dec. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!