Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hungaristák...

Mit gondoltok a hungaristák ezen álláspontjáról?

Figyelt kérdés

"A választási aktivitás gyakorlatilag maga az impotens tétlenség. Elmegyünk, behúzzuk az ikszet, majd hátradőlünk, és várjuk a csodát. Ami persze elmarad. A pártaktivisták munkája pedig elpazarolt energia. Ténykedés a tétlenségért."


(jövönk.info - Választási passzivitás - aktív ellenállás)


2010. márc. 14. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Semmit. Az gáz? :)
2010. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak van valami véleményed neked is...
2010. márc. 14. 15:10
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Tekintve, hogy az ő rendszerükben még ennyi esélyem se lenne dönteni a saját sorsomról, hülyeségnek tartom.
2010. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Hát nagyjából annyit hogy eddig mindegy volt kire szavaztam lóf.sz sem történt. Bízok benne hogy most másképp lesz, ha most sem akkormeg elsem megyek többet.
2010. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy kire szavazunk, mert meggyőződésem, hogy szarból nem lehet várat építeni.
2010. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A hungaristák álláspontja, hogy nem kell megdönteni a fennálló rendet, hanem saját magától fog összedőlni, ők pedig csendben kivárnak. Ebből kiindulva logikus a fenti állítás is, nem tudom mást mit lehetne róla gondolni. Igazság, valamennyi van benne.
2010. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"A hungaristák álláspontja, hogy nem kell megdönteni a fennálló rendet, hanem saját magától fog összedőlni, ők pedig csendben kivárnak."


Ami azt illeti, az ő kis rendszereik is rohamosan összeomlottak a történelem során, úgyhogy remélem várhatnak még pár százezer évig, mire valami rendszerhiba folytán újból garázdálkodhatnak négy hónapig.

2010. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1. Ki mondta, hogy én pl. hungarista vagyok? Miért támadsz ismeretlenül?

2. Egy rendszer szerinted 4 hónap alatt mennyire teljesedhet ki? Összeomlás - külső fegyveres leverés... Gondolom érzékeled a különbséget. Háború közben, mialatt a világ legnagyobb hadserege ostromolja a fővárost, kíváncsi lennék, te milyen rendszert építenél ki. :) Könnyen dumálsz majdnem 70 év távlatából hülyeségeket.

3. Azt már meg sem említem, hogy a kérdésre persze nem méltóztattál válaszolni.

2010. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a hungaristák még szavazni se mennek el. Akkor mire számítanak mégis??
2010. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azért azalatt a négy hónap alatt ment a nagyipari tömeggyilkosság.
2010. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!