Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini csajoknál előny ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajoknál előny ha a fiúnak iPhone-ja van? Nem gáz ha androidot veszek? (Komoly kérdés)

Figyelt kérdés
Számomra is hihetetlen a dolog de a mai lányok számára státusz szimbólúm lett az iPhone. Mennyivel vonzóbb a srác egy ilyen telefonnal mint egy androidossal?
2015. dec. 11. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem erdekel milyen a telefonja :D Csak legyen onmaga :)
2015. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy milyen telója van. Mondjuk igen, a pénz valamennyire vonzó, ez tény. :D De egy iPhone erre nem bizonyíték szerintem.
2015. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Hány éves vagy és mire vadászol? A mai menő csajok akik egyéjszakára igazán jó ágybetétek igenis előbb találnak rád szerintem iphonnal mint egyébbel. Kipróbált trükk a diszkókban a tömött pénztárca és a bmw kulcs. Az iphone ugyan ez. ha nem ez a célközönség akkor valóban mindegy. De én azt venném amelyik jobban tetszik :D
2015. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom de gáz...:D Normális lányok leszarják a telefonodat.
2015. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a dolog szerintem csak a te fejedben fogalmazódott meg, légyszíves ne is terjeszd. Nehogy tényleg efelé kanyarodjon a világ, csak azért mert páran elkezdték terjeszteni.. Mert ugyebár a tiniribik is divatból azok, a k*rvás külsejű lányok is azért azok, mert divat, és van rá kereslet is stb stb..
2015. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Komolyan azt hittem viccelsz. xD Ha egy felszínes, buta plázatölteléket akarsz összeszedni, csajozz ájfónnal... :D A normális lányokat nem érdekli a telefonod.

Egyébként nyugodtan vehetsz ájfónt ha megteheted, mert tényleg jók. Csak irigységből kezdték terjeszteni, hogy rosszak. Az egyetlen gond a kompatibilitásukkal van, egy szenvedés rájuk Windows-os gépről adatokat pakolni. :D Androidosat ne vegyél, akkor már inkább a Windows-os teló, sokkal jobb, stabilabb. 17/L

2015. dec. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz,de ez inkább csajok között szokott téma lenni.. amúgy meg mindenki aki egy kicsit is ért a technikához az inkább az androidra szavaz .pl egy samsung mindig korszerűbb lesz és többet fog tudni mibt egy iphone..én tudom,mert én is ez alapján választottam anno,és nagyon nem bántam meg..de ha igazán villogni szeretnél a telóval (vagyis leszxrod hogy mit tud,csak státusz szimbólumnak kell),akkor vertut vegyél ;) Olyan 800 ezertől indulnak (vagyis indultak úgy 3 éve amikor utoljára néztem)
2015. dec. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Nekem pont olyan javasolta a Windows-os telót és az iPhone-t, aki ért hozzá. Sőt, mindegyiket próbálta. Az én Androidos telefonom anno 150 ezer körül mozgott, hát nem vagyok tőle elszállva... Aminek kell minden megy rajta, de nem mindig stabil. Nem rootolt és nincs telepakolva hülyeségekkel, karban van tartva a rendszer. Az Androidban csak annyi a jó, hogy az a legszemélyreszabhatóbb és nagyon sok alkalmazás van hozzá, ingyen. Egy haverom, aki szintén ért hozzá ájfónt használ. Ő pedig azt mondta, hogy minden rendszernek megvannak az előnyei és a hátrányai, ez is igaz. A márkák között is rengeteg az eltérés, még ha egyforma is az operációs rendszer. :D És oké, hogy pl. a Samsung elvileg erősebb, de azt is vedd figyelembe, hogy az ájfónon más rendszer fut. Ájfónoknál az összes program jobban van optimalizálva, mivel csak néhány típusra tervezték őket. :P

Azok a buta plázatöltelékek meg csak az ájfónt ismerik szerintem, meg hát az a "menő". :D Kerülhet más a triplájába, ha úgysem ismerik, nem feltűnő, nem jelent semmit.

2015. dec. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az sem erdekel, ha nincs telefonja...
2015. dec. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Pedig, ha te tudnád, hogy a kőkorszaki Nokia 6300-as (a gyengébbek kedvéért: nem is okos telefon)telefonom mellett hány lány cummantott már le:D Ahogy mondta Füge apja a Szerelem első vérig című filmben: A stílus fiam...ha van stílusod, az már valami.
2015. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!