Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha van csajom, de az egyik baràtnőm ràmvetődik és lesmàrol, de én nemakarom, és nemtudtam a smàrolàs elött megàllitani 14/f
2015. dec. 13. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, mivel akaratodon kívül történt..

Csak kérdéses hogy barátnőd megérti-e..

2015. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem rántotta be egy kampóval a szájába a nyelvedet én nem nevezném smárolásnak.. Inkább szájra puszinak. Ha nem volt semmi érzelem benne részedről akkor mondd el a barátnődnek így ahogy volt, ha volt benne érzelem akkor mondd el a barátnődnek így ahogy volt és szakítsatok. Semmiképp se tartsd titokban, az ha kiderül csak kellemetlenségeket okoz.
2015. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És kérlek, nem a csajod, hanem a barátnőd. #2 voltam
2015. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. dec. 13. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos falnak a csajok 14 évesen!
2015. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haat ize, 1. Ha valoban o vetette rad magat es akar atlepte a nyelve a szad hatarat akar nem, de te nem viszonoztad es eltoltad magadtol. Akkor nem megcsalas.

2. Ha radvetodott, es csak kicsit is visszacsokoltad vagy haboztal mielott abbahagytatok, akkor viszont megcsalas (fuggetlen attol ki kezdte).

Ha nem lesz folytatas es csak egyszeri alkalom es nem eselyes, hogy valaha is kiderul, akkor nem mondanam el. Ha valoszinuen kiderulht, akkor most azonnal megmondanam suru bocsanatkeresek es ajandekok kisereteben es oszinten, hogy krv kinos helyzetbe kerultel...

Aztan vagy megharagszik vagy nem.

2015. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!