Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy szajrapuszi megcsalasnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szajrapuszi megcsalasnak szamit reszegen? Az idegen fel kezdemenyezesevel tortent.

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2015. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg kinel mi szamit annak nalam ez is az.
2015. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utlso vagyok, bocsi az ekezekekert.
2015. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem megcsalás, de nem venném jó néven, az tuti.
2015. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mit változtat az,hogy részeg voltál vagy nem ? Ez nem kifogás ha nem bírja magát kordában tartani az ember piásan akkor ne igyon.Mond el a párodnak mi történt majd ő eldönti,hogy minek számít vagy csak simán hazudj a szemébe és élj boldogan.
2015. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A franciáknál csak az számít megcsalásnak ha a párod rajta kap, meg ez amúgy sem egy véresen komoly dolog :D
2015. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen..
2015. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez attól függ. Ha egy részeg pasi a falhoz nyom és lesmárol, én meg próbálom ellökni, az nem megcsalás, hanem molesztálás, amit én szenvedek el, nemá én legyek a hibás.


Ha egy nő puszil szájon egy pasit, csak úgy nyomulósan és a pasi ellöki, vagy arrébb megy, az sem megcsalás.


Ha az "elszenvedő" fél is pusziszkodik, akkor az elfogyasztott alkoholmennyiségtől tenném függővé a mérgelődésemet. Mert az alkohol nem mentség, de aki volt már istenesen beb... hogy azt se tudja hol van és hogy került oda, az tudja, hogy fohászkodik ilyenkor rendesen az ember, hogy bár nem emlékszik, de reméli, nem is történt semmi :D

2015. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!