Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Mi legyen? (Lent! )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Mi legyen? (Lent! )

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lánynak akit szeretek venni vaamit ami nem túl drága (nincs túl sok pénzem...) és mégis diszkrét célzás arra hogy szeretem! Az a baj hogy valami nyakláncra gondoltam, de ami jól is néz ki és tudom hogy tetszene neki, az drágább mint amit most ki tudnék fizetni. Nagyon aranyos lány és tényleg help! Tudom h nem ismeritek és így nehéz, de valamilyen hely ahol olcsóbban tudok szerezni valamit ami kicsit az ő személyiségéhez illhet? Előre is köszönöm!

2015. dec. 14. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nagyobb városban laksz, eldorádó vagy vmi hasonló cuki kacatboltot ajánlanék, vagy vmi plüssnemtommit amit szeret
2015. dec. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készíthetnél neki valamit a saját kezeddel, hidd el azt még jobban értékelné. Mondjuk egy füzetet amiben leírod, hogy mit szeretsz benne. 52 dolgot írj és akkor minden héten elolvashat egyet egy éven keresztül.
2015. dec. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló ez nem túl diszkrét :D
2015. dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát az a baj h nem vagyok valami nagyon jó kézműves
2015. dec. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!