Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy akadályozzam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy akadályozzam ezt meg? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársam, aki amúgy jó barátom is, elkezdte "terjeszteni", hogy lesz*ptam a barátomat (mármint a pasimat, csak nem szeretem ezt a szót). Meg még ki tudja, mi terjeng, nálunk gyorsak a pletykák. Kezdjük ott, hogy egyrészt ez nem igaz, meg ha az is lenne, senkinek semmi köze hozzá. Na mindegy, ezt hallották páran, és most nem tudom, mit gondolhatnak rólam...

A másik dolog, hogy az egy másik osztálytársam kicsit rámmászott és ez eléggé zavar. Mondtam neki, sokszor, de nem nagyon érdekli. Van pár nagyon gáz sztorim miatta, na. De ugye barátom van, akit nagyon szeretek és nem akarom elveszíteni. Távkapcsolat, és mivel ezekkel a helyzetekkel nem nagyon tudna mit kezdeni, nem mondtam el neki.

Nem tudom tehetnék-e valamit a pletykák vagy a tapizás ellen... Segítsetek, kikészültem!



2015. dec. 15. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el őket a p*csába. Ha nagyon ellenkezel a pletykákkal szemben, akkor azzal csak jobban feltüzeled őket és amúgy se fogják elhinni az igazat.

Kiadod magadból az összes csúnya szót és megpróbálsz nem foglalkozni velük.

2015. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapizásra megoldás: Rúgj erővel a lábuk közé, egy jó darabig el fog menni tőle a kedvük ;)
2015. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valami hosszabb távú megoldásra gondoltam :D
2015. dec. 15. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Lődd le őket a 'csába


:DDD

2015. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rúgj rájuk egy tolót
2015. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!