Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme egyáltalán bepróbálkoznom vagy inkább hagyjam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki megtetszett nekem. Alapvetően visszahúzódó vagyok, így nem nagyon csináltam semmit. De voltunk együtt bulizni egyszer, mert a baráti társaságunk hasonló, de minden esetre az osztályunkon belül ugyanaz és már egy kicsit ittas állapotban leírtam neki, hogy ő tetszik nekem. Nem mondott rá semmi olyasmit, amiről ellehetne dönteni, hogy akkor most hagyjam békén vagy ha így érzek akkor próbálkozzak. Suliban próbálok vele beszélgetéseket kezdeményezni, de sokat nem szoktunk beszélgetni. Volt már rá példa, hogy egyéb okok miatt ketten voltunk valahol, és olyankor mindig jól elbeszélgetünk, de olyanra nem nagyon emlékszem, mikor ő jött oda hozzám, hogy beszélgessünk vagy valami, csak ilyen poénokat szokott néha mondogatni nekem, de azt az egész osztályban mindenki mindenkinek oda vissza szokott mondogatni. Alapvetően egy sráccal szokott beszélgetni egész nap, leginkább az órákon, a szünetekben pedig többnyire kimegy a barátnőihez, de ennek a srácnak komoly kapcsolata van, és ismerem a srácot és tudom, hogy sosem csalná meg a barátnőjét, de nekem úgy tűnik, hogy a lánynak tetszik az a srác. Nem tudom, mitévő legyek. Én saját véleményem szerint már ott elrontottam, mikor leírtam neki, hogy tetszik nekem, de nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz... Mindketten 18 évesek vagyunk.

2015. nov. 28. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel már szinte felnőttek vagytok józanul állj elé és ismét mondd el neki az érzéseidet. Majd megkérdezd h ő is hasonlóan érez-e, lenne-e kedve randira menni stb. Ha nem, akkor hagyd. Lehet tényleg a másik srácra hajt, vagy csak nagyon jóban vannak.

Bár szerintem ha tényleg akarna tőled vmit már reagált volna az üzenetedre... :/ (magamból kiindulva legalábbis)

Hajrá!

2015. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nem adom fel. Még nem. Egy próbát mindenképpen megér, köszönöm a választ!
2015. nov. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!