Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom mi legyen

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, pénteken bejelöltem egyből vissza is igazolt és lájkolta 2 képem, de még nem beszéltünk. Minden nap látom mert ugyanazzal a vonattal, busszal járunk és felettem lévő emeleten van az osztályterme. Mindig szemezünk ha elmegyünk egymás mellett. Arra várok, hogy rám írjon de nem írt még. Nagyon hasonlít az egyik kedvenc színészemre és barátnőim azt mondták írjak rá evvel, de félek, hogy nem ír vissza és nem akarok leégni. Azt se tudom hogy sok-e a korkülönbség? 15/l 18/f én 9.-es vagyok ő 12.-es. Előre is köszi!

2015. dec. 16. 17:49
 1/3 anonim válasza:

Egyáltalán nem nagy a korkülönbség:)

Szerintem írj rá! (Érdeklődj mi érdekli) meglesz a téma akkor

Drukkolok!

2015. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jarkalj a termuk elott hatha eszrevesz vagy menj "veletlenul" bele.

Ha igy sem vesz eszre akkor irj ra facebokoon.

Amugy nem nagy a korkulonbseg az en szuleim kozott 6 ev van.

2015. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, történt valami? :)
2016. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!