Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszteri bulin, sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri bulin, sok ismeretlen szep lany lesz, aki kozul 1-2 nagyon tetszik hogyan vonjam magamra a figyelmet s hogyan kozeledjek hozza, ha azt szeretnem, hogy azon az ejjelen velem legyen " es ellegyunk egymassal"?

Figyelt kérdés
Meg sose volt ilyen , hogy hazibuliban sok idegen csajjal bulizzak s nem tudom , hogyan csinaljam. Nem akarok komolyat majd a jovoben sem , csak arra az ejjelre szerezzem meg es akar tovabb is jussak vele :) ? ( Pia sok lesz szoval szerintem mindenki reszeg lesz ). De akkoris, hogyan menjek re s szerezzem meg magamnak , kielvezzem ot azon az esten :) ?

2015. dec. 17. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Gusztustalan vagy, ezt így hapsiként leszögezem!
2015. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha ezt közlöd is a csajjal hogy csak megb@*zod és csókolom utána akkor nehéz lesz találni... de ne használd már ki a nőket :( ez undorító dolog.
2015. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A normálisabb lányok szóba sem állnak veled ! ;)
2015. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mesélek neked valamit. Volt egy ilyen ismerősöm, csak dugásra kellettek neki a lányok. Engem is megdugott de úgy hogy belekevert valamit az italomba. Akkor ezt még nem tudtam és nem is beszéltem erről senkinek mert nagyon rosszul éreztem magam utána, magamat hibáztattam. Aztán volt egy csaj aki mindenkinél nagyobb szájú volt és ment szépen a rendőrségre mert így igazából nemi erőszakot követett el. Azóta még a létezéséről sem tudunk, de hogy már semmit és senkit nem dug meg az biztos
2015. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele
2015. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem mit sírtok.

Mi a baj ezzel? Sok csaj van így vele, hogy szintén csak alkalmi partert keres. Ezt így nem lehet leírni az adja magát.


Gondolom 14-15 évesek vagytok.

Majd egy 10 év múlva rájöttök, hogy néha jobb az egyszerűbb utat választani. Fiuknak is, lányoknak is.

2015. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mégegy értelmes.
2015. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Ne basztassáátok már szegényt a csaj is tuti dugni akar ilyenkor ez természetes. Mármint ilyen korban.
2015. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Elég szomorú, ha nálad ez természetes...miféle emberek járnak ide-
2015. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!