Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha önbizalomhiányos lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha önbizalomhiányos lány vagyok, akkor ne nagyon számitsak arra, hogy a fiúknak megtetszem?

Figyelt kérdés

mivel elvileg lehet látni egy lányon, ha önbizalomhiányos és ez nem túl vonzó a fiúknak.


( bocsi, lehet kissé furán/hülyén lett megfogalmazva a kérdés)


kort és nemet is irjatok légyszi :)



2015. dec. 19. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az ilyen lányok is ;) 16/F
2015. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
lyuk-lyuk.
2015. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. inkább ne legyen senkim, minthogy sok egyéjszakás kaland ;)
2015. dec. 19. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem pont hogy ők tetszenek sokkal inkább.
2015. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

most még ezt mondod... :D

2015. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem vonzóbb egy önbizalom hiányos lány
2015. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég aranyos és cuki tud lenni ha egy lány önbizalom hiányos és félénkebb persze ha túlzásba viszi (pl szó szerint nem mer hozzád szólni, ha a közelébe kerülsz akkor inkább elmegy)az már nem jó.
2015. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lányként, mint passzív fél, ez még mindig nem probléma, sőt, sokaknak imponál, mert például így van rá esély, hogy megbecsülöd a párod. Az önbizalomhiány a férfiak koporsója.
2015. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az mindenképp jó az önbizalomhiányos lányokban, hogy ők biztos nem könnyűvérűek. Attól, hogy egy lány csendesebb, szerényebb, még ugyanúgy megtetszhet, mint akiről sugárzik az önbizalom. Sőt, számomra, - aki szintén nem nagymenő, bár azért nem óriási az önbizalomhiány - a kettő típus közül a hozzám közelebb álló jellemű lány szimpatikusabb. (Ha a külső hasonlóan tetszik)
2015. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan fiú, akinek pont te fogsz tetszeni. Én hiszek abban, hogy mindenki megtalálja egyszer élete szerelmét, még ha több időbe is telik.
2015. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!