Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki talál könnyebben párt...

Ki talál könnyebben párt magának egy átlagos kinézetű, önbizalomhiányos, határozatlan, félénk, csendes lány vagy egy ugyanilyen fiú?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy lány
2014. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A csajra tippelek.
2014. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

szerintem környezet/ismeretség függő


de ha az ismeretleneket nézzük, inkább a lány...

2014. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

szerintem egy ilyen lány hamarabb talál párt magának, mint egy fiú :)

én úgy gondolom hogy a fiúnak kell odamennie a lányhoz és kezdeményezni... de lehet hogy ez már túlzottan régimódi elképzelés :D

2014. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lány,ha nincsenek eget verő igényei és fogadja a közeledést.A fiú még enélkül is nehezebben,mert ugyebár a férfinek kell megtennie az első lépést,eredetileg.
2015. márc. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Egy ilyen férfinek esélye nincs. Lány !
2017. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A lány, ha mint elöttem is írták tudja fogadni a közeledést. - bár itt csak a minimálisan szűkséges képesség a köttelező.

A fiúnak elöbb mindenképpen meg kellene változnia. De akkor már nem illene rá a meghatározás.


A lány. Mert ha ilyen mara a fiú, akkor esélytelen.

2020. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 Bár ha srác sok pénzt örökölt akkor mégis ő, ha tudja fogadni és elfogadja azoknak a lányoknak a közeledését akinkek fontosak az anyagiak.
2020. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!