Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van? Miért "menekül" élőben?

Figyelt kérdés
Ő egy 17 éves fiú, akinek szerintem még nem volt barátnője, és év eleje óta sose láttam lánnyal beszélni (azóta van együtt óránk, évfolyamtársak vagyunk). Én is 17 éves vagyok, nekem sem volt még barátom, fiúkkal sem nagyon beszélek. Ő nagyon kis "vaksi", ha a haverjaival lóg, neki kb megszűnik a külvilág, így sose vette észre, mikor mosolyogtam rá. Végül reggel, mikor a haverjaira várt, megszólítottam. Nagyon kedves volt, sokat mosolygott, nevetett. Onnantól kezdve mindig nézett a folyosón, de beszélni nem volt alkalmunk. Nagyon sokat filóztam, hogy ráírjak-e, végül csak annyit kérdeztem tőle, hogy sikerült-e a dolgozata, mert nagyon nehéz volt. Visszaírt, és öt napja beszélünk úgy, hogy már kétszer el akartam köszönni, egyszer mondta, hogy "nem zavarom", másodszorra pedig érdeklődni kezdett felőlem, ergo nem akarta megszakítani a beszélgetést. Tegnap a haverjaival lógott, mégis velem chatelt. Ezek alapján úgy tűnik, hogy kedvel, viszont chaten ritkán kérdez, többnyire én beszélek. (Egy félreküldött üzenete alapjün kiderült, hogy amúgy mással is ugyanolyan stílusban beszél, nem én nem érdeklem. Meg sok mosolygós, nevetős szmájlit küld. Utálom a Facebookot, jobb lenne élőben beszélni...) Múltkor felé sétáltunk a folyosón, és a barátnőm állítása szerint végig engem bámult, viszont mikor elé értünk, előkapta a telóját, és azon pötyögött. És ezt már sokszor megcsinálta. A villamoson maga elé engedte a haverjait, mikor látta, hogy fenn vagyok. Mindig akkor néz, mikor nem látom. Nem köszön, hanem "elbújik", és így én se tudok köszönni. Már ideges vagyok, mert nekem tényleg tetszik, viszont fogalmam sincs, mit gondol. Egyszer teljesen biztos vagyok abban, hogy bír, máskor úgy érzem, nem. Ha nem érdeklem, és azért kerül, miért írogat chaten? Miért mondta, hogy nem zavarom? Elköszönhetett volna, és annyi. Ha érdeklem, miért bújik el?

2015. dec. 19. 23:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Most már nem is merek (akarok) többet kezdeményezni, valamit neki is kéne csinálnia... Vagy megszakítani a kapcsolatot, vagy legalább köszönni.
2015. dec. 19. 23:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő ilyen félénk típus lenne? Szerintem várd míg ő kezdeményez, mert ha valamit jelentesz neki, akkor csak fog lépni ennek érdekében.
2015. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak önbizalom hiányos és fél, hogy valamit elront
2015. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak felénk. Biztosra akar menni, nem akar semmit se elrontani, nem akarja dolgot elsietni. Nem lesz gond, előbb-utóbb higgadtabb, oldottabb lesz. Továbbra is csináld amit csinálsz. Legyél megértő vele.
2015. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én várok rá, ha az neki úgy jó. :) Csak azon akadtam ki, hogy mi van, ha tényleg nem kedvel, csak jófej akar lenni. Amúgy meg tök hangos srác, de ha, mikor órán ott ül tőlem egy méterre, akkor is, viszont ha szóba elegyedünk, ott vége van. :'D Remélem, hogy bír, én mindenesetre nem bírtam megállni, hogy ne célozzak arra, hogy szerintem nagyon jófej srác, kedvelem. :P Fogalmam sincs, hogy vette-e az adást vagy nem. De bízhatna magában jobban, ha jobban belegondolok, tényleg lehet ez a probléma. Jó srác ő, akárki akármit is mond neki. Vagy épp nem mond. :P
2015. dec. 20. 22:31
 6/6 A kérdező kommentje:
*a "de ha" nem kell
2015. dec. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!