Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plüsskutyát adtam egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plüsskutyát adtam egy 18 éves fiúnak karácsonyra. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, idén szeptemberben kezdtem a gimnáziumot. 1-2 héten belül feltűnt egy fiú, aki idővel nagyon megtetszett.. Annyira, hogy azóta állandóan rá gondolok, ha a suli folyosóján meglátom akaratlanul is elmosolyodok, elvörösödök. Szépen lassan mindent kiderítettem róla, a nevét, a korát, az osztályát, a lakhelyét, de még a baráti körét is figyelemmel kísérem. Tehát eléggé megszállott lettem..

Valószínűleg ez csak egy rajongás, de még sosem éreztem ilyet, és nem tudom hogy kezeljem a helyzetet. Mivel odamenni még nem mertem hozzá, de szerettem volna ha valamilyen módon kapcsolatba léphetek vele, hatalmas hülyeséget határoztam el. Vettem egy plüsskutyát, és elterveztem hogy oda is adom neki. A most kezdődött téliszünet előtt 2 nappal pedig.. Iskola után hazafele menet megszólítottam, és odaadtam neki, 'Boldog karácsonyt' kívánva. Nem mondott semmit, csak annyit hogy 'öö', szóval eléggé meglepődött. Másnap (utolsó nap) nyilván elmondta a haverjainak, de nem jött oda hozzám se ő, sem a haverjai, hogy mégis mi a francot csináltam, és nem is láttam hogy kiröhögtek volna, egyszóval gyakorlatilag olyan volt, mintha semmi sem történt volna, annyi különbséggel, hogy többször is rámnéztek.

Egyébként már régebben bejelöltem a srácot facebookon, de nem jelölt vissza, és a történtek óta nem is írt, hogy mi volt ez. Vagy nekem kellett volna? Valószínűleg nem is érdeklem...

A kérdésem elsősorban vele egykorú fiúknak szánom. Szóval srácok, ti hogyan reagálnátok, ha egy gyakorlatilag vadidegen csaj, akit nap mint nap láttok a suliban, váratlanul odaállítana hozzátok egy plüsskutyával?



2015. dec. 20. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon bátor vagy... durva:D

Csak ámulok... Szerintem ráírhatnál:)

2015. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen az elsővel egyetértek.. Naon bátor vagy:D
2015. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
59%

ha szép csaj vagy, akkor biztos hizelgo neki.


Ha meg ronda, akkor ultra ciki neki is.

2015. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Igaz lány vagyok és 14 éves de ezt gondolom:

Jézusom ne haragudj de baromi nagy hülyeséget csináltál. Ugye nem gondoltad komolyan hogy egy 18 éves "felnőtt" férfinek/fiúnak plüsst adsz? Ráadásul 15 éves vagy mit szeretnél egy 18 évestől? Megértem hogy tetszik és hogy rajongsz érte de ezt már inkabb engedd el. Lehet van barátnője,és lehet "kicsinek" gondol magához. Aranyos dolog volt csak ne NE plüst adtál volna én rosszul lennék ha nekem egy fiú plüsst adna. Ne haragudj de ez nagyon rossz ötlet volt. Valószínüleg azért nem röhögtek ki nyilvánosan mert nem bunkók és van bennük gerinc. Máskor próbálkozz valami mással és ne számíts rá hogy visszajelöl lehet nem is akar.

2015. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
És nagyon bator vagy 4. Voltam :D de tényleg minden tiszteletem a tiéd ha mar ilyen magy lépest tettél.
2015. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a korkülönbség miatt se járna veled :D később 3 év nem lenne olyan sok de most az.
2015. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hű te aztán bátor vagy :D
2015. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszintén fogalmam sincs, mi lenne a reakcióm. Valószínűleg meglepődnék az tuti.....Bátor vagy, de eléggé nagy hülyeséget csináltál...

Természetesen a plüss kutyának örülnék, de nem feltétlenül ilyen körülmények között.

2015. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne ebbe semmi rossz,de ha egy vadidegen csaj csak simán oda jönne akivel még életemben nem beszéltem az elég durva lenne.És ha csak ezért jönne ide és el is menne,biztos ki akadnák hogy ebbe mi ütött.Amúgy kedves gesztus,és figyelemfelhívó egyben.Biztos rajtad járt az esze egész este :)
2015. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Üdvözlet mindenkinek, boldog karit! :)

Lány vagyok, de gondoltam még is hozzászólok, hiszen van egy 19, lassan 20 éves bátyám, ezért értek a fiúkhoz :) (Azt hiszem..) Nos tehát, szerintem ez egy hatalmas lépés volt számodra, amellyel elindítottál egy lavinát, ami vagy megáll vagy pedig rád zúdul. Ilyenkor gondolom a konkurencia tapsol, de ne törődj vele, mert szerintem ez nagyon kedves ötlet volt tőled. A korkülönbséggel, pedig nem kell törődni, mert nem 10 év, és amúgy is, ha őt szereted, akkor harcol érte, legfeljebb nemet mond. :)

13/L

2015. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!