Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal decemberbe leszünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Barátommal decemberbe leszünk 3 hónaposak. És már elég régóta azon gondolkozom mit vegyek majd neki karácsonyra. Tudnátok segíteni? Tudom nehéz lesz mert nem ismeritek De azért gondoltam megkérdezem.15 éves, szereti a sportot.

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam mi lenne ha egy plüsst vennék neki?:) valami aranyosat. vagy az nem lenne jó?:/
2015. nov. 20. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az cuki lenne :) vagy nyomtass ki neki képet magatokról és tedd egy tartóba és azt add úgy oda :)
2015. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik sportot szereti? Amúgy szerintem a plüss nem a legjobb választás mert mindenki azt ad a másiknak, az nem olyan személyes. Próbálj kitalálni valami egyedibbet :)
2015. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Boxol:) Hát ez igaz!:S 1. válaszoló: az a baj hogy még nincs közös képünk:( de ez nemrossz ötlet. lehet akkor csinálunk majd úgyis megyek át hozzá holnap:) és mondjuk ha egy pólóra rá tetetem?:))
2015. nov. 20. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:

A pólóra rátétel nagyon buta ötlet. Nem hordaná a legtöbb fiú. És ki sem tudja tenni rendesen. Inkább képkeretbe tedd, sokkal jobb. Mellé egy csoki, vagy a kedvenc édessége, és egy nagyon jó ajándék az első néhány hónapban.

Boxban nem tudom milyen sportszerek vannak, egy boxkesztyű drága, másról meg nem tudok :/

Egy olyan bogre is nagyon jó, amin az egyik hobbija van. Egy ilyen biztos tetszene neki :)

[link]

2015. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Forgo Emese te vagy az? Es a Misi?
2015. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Süss neki karácsonyos muffint :-)

Vagy készíts egyedi filmválogatást, amelyeket aztán közösen néztek meg :-)

2015. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!