Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik az exem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Márciusban szakítottunk, azóta csak egyszer beszéltem vele facebookon, októberben. Tudom, hogy ő már nem akar engem, de nekem borzasztóan hiányzik, főleg az utóbbi időben, nagyon sokat gondolok rá. Az előbb a képeim között megláttam egy elmentett beszélgetést, amiben nagyon aranyosakat írt, és elolvastam. Azóta a padlón vagyok és sírok. Úgy érzem, sosem leszek túl rajta, pedig volt már azóta kapcsolatom. Nekem ő volt a tökéletes: vicces, kedves, emellett még nagyon jól is néz ki, és én annyira, de annyira szerettem... úgy érzem, soha többet nem találok ilyen fiút. Nem voltunk sokáig együtt, mégsem tudok továbblépni. Mit kéne tennem? Hiába próbálok nem gondolni rá, minden nap eszembe jut.

17/L


2015. dec. 26. 00:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Akik privátban kérdezték: 2 hónapot voltam vele, és ő 20 éves.
2015. dec. 26. 00:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, hogy mit érzel! Sok sikert! :)
2015. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annak, hogy szakítottatok volt valami oka. Nem hinném, hogy ha össze jösztök akkor bármi más lenne. Lehet 2 hónapot se bírna ki. Bár te tudod, ez az én véleményem
2015. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok mint te képtelen vagyok elfelejteni az exem, de sajnos az előző válaszolóval kell hogy egyetértsek, ha már nem érdeklődik utánad a srác akkor nem valószínű hogy sokáig együtt lennétek ha megint összejöttök
2015. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami egyszer elromlott, az másodjára is elfog. Volt barátnőmnek sorra adtam az utolsó utáni esélyeket, majd szakítottunk. Hiányzott, 1 hónap után újra összsjöttünk... 1 hónapig bírtuk az idillt, augusztust már külön indítottuk.

Viszont november elején összehzott a sors valakivel, akivel boldogabb vagyok, mint valaha!


Bárhogy is döntesz, sok sikert!

2015. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, lemaradt: 18/F
2015. dec. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem,hogy mi játszódik most le benned. Hasonló cipőben vagyok én is. Annyi különbséggel, hogy mi nem jártunk. Már lassan több mint egy éve szeretem reménytelenül. De elfogadtam és beletörődtem, hogy neki nem kellek. Borzalmas érzés más lányokkal látni. De az élet megy tovább. :) Kezdek erre rájönni.

16/L

2015. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!