Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, én nagyon féltékeny voltam, mert legelső barátnője voltam, ráadásul nagyon helyes, jó testű srác. Féltem, hogy majd mással is ki akarja próbálni.. Kb minden veszekedésünk ebből adódott.


Lassan 1,5 éve, hogy szakítottunk. Van egy közös barátunk, aki azt mondta, hogy exem egyáltalán nem ismerkedik, nem akar senkit, azóta nem is szexelt.


Most, hogy ezt így látom, tudom, hogy nagy hibát követtem el.. Mit tehetnék? Kapcsolatba se nagyon tudok vele lépni, törölte magát facebookról, telefonszáma más lett


2015. febr. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad azt, hogy ki szakított.
2015. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított, de ez bonyolult helyzet volt, mert akkor már 3 hónapja haldoklott a dolog, én már egyáltalán nem szerettem, nem becsültem meg.
2015. febr. 25. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a közös barátotoktól elkérheted a fiú valamilyen elérhetőségét. Így találkozhatsz vele. Szerintem a kapcsolatotok már nem lesz ugyan olyan , mint akkor volt. Mindig emlékezni fog az akkori dolgokra. Csak a kérdés az mennyire tud elvonatkoztatni tőlük.
2015. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért ő se volt szent... De tudom, hogy arról én is tehettem részben.
2015. febr. 25. 15:46
 5/6 bollocks ***** válasza:
0%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2015. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 - Tehát akkor már 3 hónapja nem szeretted, de most miután már rég szakítottatok ismét szereted.


A hiányérzet és a szeretet nem ugyanaz.

Biztos van rá lehetőség, hogy valamilyen módon kapcsolatba kerülj vele, de amíg ezen két fogalom közt nem tudsz különbséget tenni, addig felesleges felkeresned. A kapcsolatotok is amúgy azért ment tönkre, mert nem tudtad igazán szeretni, ugyanis ha ez meglett volna, akkor nem lettél volna állandóan féltékeny és nem pazaroltad volna az energiád veszekedésre, hanem ez idő alatt inkább szerettétek volna egymást.

2015. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!