Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleslegesen aggodom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggodom?

Figyelt kérdés
Olyan 3 hete ismerjuk egymast, folyamatosan beszeltunk, ketszer talalkoztunk. A 2.talin engedtem, hogy megcsokoljon.. Ezutan egy napig beszeltunk, azota szinte nem is valaszol. amikor elfoglalt, eddig mindig szolt. Tisztaztuk meg a tali utan, hogy mindketten akarjuk ezt. Akkor most mi tortent?
2015. dec. 26. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Engem se keresett a pasi a csók után. Lehet meggondolta magat vagy nem biztos az erzeseiben.
2015. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani, mi történt. Több verzió is lehetséges, de:

Ne keresd, érezd jól magad, járj el a barátaiddal ide-oda, ne lesd minden kívánságát, hozd ki a legjobb formád. Előbb utóbb keresni fog, és ha hív, akkor: "ó hát nem érek rá". Aztán majd könyörög, ha tényleg akar.

Ha mégsem így lenne 1. jobb hogy most történt és nem 1 év járás után, 2. ha már úgyis a legjobb formádban vagy, bevonzod azt, aki értékelni fog.

Szerintem.

2015. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelentem, megis nagy a "szerelem" :) :D koszi a valaszokat!
2015. dec. 29. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!