Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Feleslegesen aggódom, hogy...

Feleslegesen aggódom, hogy lehet "elmulasztani? " (évnyitó, stb)

Figyelt kérdés

Szóval új osztályom lesz, de az iskola semmi információt nem ad, semmiről. A könyvekről is most hívtak fel minket hogy menni kéne értük, pedig már 1-2 nap és kezdődik az iskola. Nem tudom melyik osztályba megyek, egyáltalán semmit nem tudok mert nem mondtak el semmit. Info szakra jelentkeztem, emailban se válaszoltak semmit csak hogy a tanár majd mindent elmond.


Viszont amúgyis aggódom, mindig. A semmiért, és már nagyon rossz. Ez a stresszelés a semmin már nem normális, aggódom hogy én leszek az egyedüli aki a termét nem találja meg, vagy ilyesmi... légyszives segítsetek. Köszönöm.



2015. aug. 30. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát..én se tudom, hol a termed. :)


De nyugodjál meg, szívesen útba igazít bárki a folyósón, tanár, diák. De még van egy holnap, amikor felhívhatod titkárságot, hogy hol lesz, mi lesz.


Ha nem találod meg vagy késel, akkor sincs gond, a sulit akkor is el kell végezned, ne aggódj :)) A tanár is megfeledkezik erről hamar, nem lesz ez fekete pont, év eleje van, mindenki illeszkedik, rendezkedik, izgul...

2015. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk volt gólyanap ahol elmondtak mindent meg körbevezettek a suliban, viszont a termet elfelejtettem hol van,legrosszabb esetben megkérdezek valakit. De az évnyitón gondolom úgyis bementek a terembe meg olyankor a szülőknek is el szoktak mondani néhány hasznos információt. Én emlékszem 7.-es koromban az első nap majdnem a kémia szertárba mentem be, még szerencse,hogy zárva volt. :D Mert a 2 terem egymás mellett van aztán utána tettem egy kört az iskolában és láttam az egyik osztálytársamat és nem feltűnően követtem a teremig. :D Én is nagyon izgulok szinte mindig,de azért csak nem lesz olyan rossz főleg az 1.nap,talán azt még túlélem.:D
2015. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!