Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rám ír egy csaj akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám ír egy csaj akinek semmilyen képe nincs fent az valószinű hogy kamu profil nem?

Figyelt kérdés
Rám írt hogy szeretne ismerkedni, csak a nevét látom semmilyen képe nincs. Ezzel inkább nem kell foglakozni?

2015. dec. 26. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én így ismerkedtem meg egyik legjobb lány barátommal, akivel már élőben is azóta sokszor találkoztunk.

Attól, hogy nincs (nyilvános) képe, még nem lesz kamu. Persze, te tudod, ha inkább ezért elszalasztasz egy lehetőséget, a te döntésed.

2015. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zedricht ***** válasza:
74%
Kérd meg, hogy küldjon képet, húzd be a képet googleba, onnantól tudni fogod, hogy kamu e
2015. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nincs fent képe, attól még miért lenne kamu? Nekem van olyan osztálytársam, akiről szintén nincs fent semmi, még adatok sem láthatók, de attól még valódi. Szerintem nyugodtan elkezdhettek beszélgetni, aztán ha szimpatikusnak tűnik egy idő után majd kérsz tőle képet. :)
2015. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja azért mert nincs kép róla még nem biztos,hogy kamu
2015. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert, mert nincs fent róla kép nem lesz kamu -.-


Egyik fiu ismerosomrol is csak 1 kép van ( azon is meg van csak jelölve) saját magáról nem rakott fel 1 kepet se, megis valódi a profil

2015. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kamu. Lehet, hogy nem az a magamutogató fajta, mint a nagytöbbség a facebookon. Ettől függetlenül megértelek. Nem is értem, hogy akar valaki látatlanban ismerkedni.
2015. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
Ez csak egy szellem,nem is létezik,csak álmodtad!
2015. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!